Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dajú priateľovi hypotéku, keď má dlhy?

radusanight
25. sep 2014

kde daju priatelovi hypoteku ked má menšie dlhy

lillien11
25. sep 2014

Ak je v úverovom registri,tak isto NIE,napr.ak už má dlh v nejakom peňažnom ústave,resp.exekúciu.

mircalla
25. sep 2014

Neviem, co tym myslis mensie dlhy - ked ma niekde uver, tak to neni problem, pokial mu to system vypocita. Pokial je neplatic,alebo ma exekuciu, tak urcite nie...mensie dlhy je velmi zvlastny termin

map0007
25. sep 2014

Ak je v úverovom registri ták nedaju.Ak ma u niejakeho exekútora nemusí byť v úverovom registri ako neplatič.Záleží aj koľko chce brať hypoteku alebo úver.Niektoré banky dávajú bez dokladovania príjmu,na čestné prehlásenie úver.napr.Otp banka

evittam
25. sep 2014

Ja neviem na čo sú tu takéto otázky a témy, veď choď do banky,stavebnej sporiteľne a podobne a opýtaj sa. Prípadne si to daj do Googlu. 🙂

lubomirspetko
25. sep 2014

Ja by som len doplnil že v úverovom registry sú všetky hypotekárne a spotrebné bankové úvery. V prípade že mal drobné omeškania na splácaní (pár dní) tak to nebude mať veľkú váhu. Ak väčšia mohol by to byť už problém. Dôležité je aj, aby mal tvoj priateľ dostatočne veľký príjem na mesačnú splátku ktorá mu vyjde na hypotéke. Ak nemal problémy zo splácaním, dalo by sa do hypotéky zahrnúť aj úver ktorý platí teraz (zrejme spotrebný).

lifka123
25. sep 2014

nedaju

cicusmicus30
25. sep 2014

urcite nie

bpostale007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli