Dane

2. apr 2024

Ahojte..asi nudná téma ale potrebujem sa opýtať. Za predminulý rok som podávala daňové priznanie. Aj mám potvrdenie o podaní daňového priznania. Ale až po roku zisťujem že som stratila papier Potvrdenie zo zdaniteľných príjmov fyzickej osoby..no skrátka to, čo vám v práci dajú aby ste si mohli daňové spraviť. Je treba tento papier ešte hľadať alebo budem ho ešte niekedy potrebovať keď daňové priznanie je spravené už dávno teda bolo urobené aj s tým papierom, len v priebehu posledného roka som ho niekde musela vytratiť

jarka_black
2. apr 2024

V histórii daňových priznaní vo Vašom konte na FS nie je, že by ste si ho stiahli?

autor
2. apr 2024

@jarka_black to som ešte ani neskúšala..dá sa tam prihlásiť elektronický?

lenuska9999
2. apr 2024

Veď si to potvrdenie dávala ako prílohu k daňovému priznaniu. Čiže na daňovom úrade ho majú. Ak ho chceš pre seba, zájdi za zamestnávateľom, aby ti ho ešte raz vystavil .. ale reálne ho potrebovať nebudeš. Skôr tie zápočtove listy si stráž

autor
2. apr 2024

@lenuska9999 zapoctove listy mám všetky. Aj tie finálne potvrdenia o podaní daňového priznania. Len ten jeden mi chýbal čo mi vtedy dal zamestnávať na daňové priznanie. Mne ho vôbec nieje treba, len som sa zľakla že či niekedy ho odomma niekto nebude pýtať 🥲 ďakujem m upokojila si ma 🥰 inak som písala aj tomu zamestnávateľovi nech mi ho vystaví opakovane. Vraj ho musí držať ešte 10 rokov