Dodávateľ elektriky ČEZ Slovensko. Máte skúsenosti?

aktiz
10. apr 2015

Podpísala som zmluvu o dodávke elektriky s ČEZ, sľubujú lacnejšiu elektriku.. Len teraz som na pochybách, či som urobila dobre. Máte niekto s tým skúsenosť ? Oplatí sa prejsť zo Slovenských elektrární ? Ďakujem

ivet1371
10. apr 2015

Čo poznam tak vsetci sa vratili do slovenskych elektrarni

zavu
24. máj 2015

v slovenskych elektrarnach zostavas vzdy, iba zeby si sa odstahovala zo slovenska. Distribucia totiz vzdy zostava rovnaka. Ved predsa ti nikto nemenil hodiny ani kable... zmenila si iba dodavatela - fakturaciu, o technicku starostlivost sa ti stale stara distributor (Zapado/Stredo/Vychodo slovenska distribucna a SPP distribucia. Dodavatel ma na starosti iba papiere a udava cenu za kwh/m3. A tam je Čez lacnejsi a spolahlivejsi ako vacsina konkurencie. Spravila si dobre

ipat86
22. jún 2015

Ano, zavu ma pravdu, prechodom sa az tak vela sa nezmeni. Dobre to popisuju na tejto stranke: http://www.zmena-dodavatela.sk/co-sa-ne-zmeni-A...

cezacka
26. jún 2015

milá aktiz, distribútor Ti zostáva povodný, akého máš teraz, zmení sa Ti len dodávateľ. Vačšina ludí, ktorý platia načas, a dajú si "adekvátnu čiastku " zálohy, tak sú v pohode a chvália. Naopak : notorický neplatiči, ktorým ničím nevyhovieš, tak vyhrozujú URSOm, súdom, Markízou ..... :D ale doopravdy sa nemáš čoho báť, čo sa sľubuje, je to naozaj tak.Úspora je prvý polrok 5%, a aj potom sa garantuje najnižšia cena na trhu. Bohužial, niektorý ľudia, ktorý sa považujú za znalcov v problematike energie, si nedokáže vysvetliť niektoré údaje a tak si mylne domnievajú, že sú klamaný-podvádzaný. t. Ale každopádne, pre overenie informácií, zavolaj..... všetko vysvetlíme. A samozrejme, sleduj ceny ( pozor, ceny sú vačšinou uvádzané bez DPH a bez nutných poplatkov za distribúciu, pripojenie atd..... )