Dostanem pôžičku, keď som na materskej?

zuzaanka27
8. mar 2015

zdravim som na MD kde by mi dali pozicku 5000 eur aby sa dala platit sekmi

olifcek
8. mar 2015

zrejme nikto Ti tolko neda... a ak ano tak len asi sms ci ine, ktore si neoveruju prijem, no tym riskujes... z MD to zrejme nebudes vediet ani splacat...

majka99999
8. mar 2015

@zuzaanka27 no v banke urcite nie. A co manzel?

sissy27
8. mar 2015

@zuzaanka27 seriózna inštitúcia ti takúto sumu nepožičia, keďže si bez príjmu... a nebankovka je slučka na krku...

zuzaanka27
autor
8. mar 2015

manzel uz ma 2 na krku

barbora59
8. mar 2015

Nepoziciavaj si preboha v ziadnej nebankovke,mate uz 2 pozicky..nesplatis to

mirka49
8. mar 2015

trebalo setrit......

pribinak
8. mar 2015

Žiadna seriózna finančná inštitúcia!!! Len úžerníci!

aqwalin123
8. mar 2015

@zuzaanka27 tak nech manzel prefinancuje tie dve+peniazky navyse ab ste splatili a budete platiti len jednu

nevelyn
8. mar 2015

nebankovku urcite nie, obzvlast ak mas deti, trpeli by spolu s tebou. Radsej popremyslaj, ci by sa nedalo nieco predat, Tiez existuje moznost vyhlasit osobny bankrot, podmienky nepoznam. A ak mate pozicky od bank, urcite sa oplati zavolat a pokusit sa o znizenie splatok.

zuzaanka27
autor
8. mar 2015

Allebo skor kde by dali rodicom ked mama je na marodke a oco akurat pracuje ale od 8 februara podpisal zmluvu

olifcek
8. mar 2015

uz ste zadlzeni a este sa zadlzovat dalej a tahat do toho rodicov? snad im to neurobite... poradte si pekne sami... nieco predajte, alebo ako baby radia, nech manzel zajde tam, odkial uz mate dve pozicky a nech skusi dohodnut nizsie splatky, alebo ich preniest obe niekam a skusit ejako navysit este pozicku...

mirka49
8. mar 2015

Velmi zodpovedne od vas...ste v dlhoch a este si obstarate dieta.

zuzaanka27
autor
8. mar 2015

Ale tuto pozicku co by som chcela je pre rodicov lebo im nechcu dat bud kvoli zmluve alebo kvoli tomu ze je mama na marodke

pribinak
8. mar 2015

Vies, ak sa zamyslis, z čoho budu tvoji rodicia splácať pôžičku? Z ďalšej požičky? A tu zas z ďalšej a takto dokolecka?
Ty si tu uz pisala o vašich, tak daj syna strážiť mamke a nájdi si aspon ty nejaky úväzok, proste situáciu riešte inak ako pôžičkami

sissy27
8. mar 2015

@zuzaanka27 žena, bez urážky, ale uprac si život... v septembri 2014 ťa muž nepriťahuje, už s ním ani nespávaš, zaujíma ťa niekto iný... o tri mesiace neskôr sa vám už rok nedarí s mužom druhé dieťa, pred nejakým týždňom si tu plakala nad finančnou situáciou rodičov a malej sestry - tam si dostala pár dobrých rád ak si dobre pamätám, ale ani jedna ti nebola dosť dobrá...
riešenie vidím v tom, aby si sa zamestnala - štát ti bude preplácať jasle do výšky 230€ a ty keď zarobíš len minimálku, tak to bude stále plus... vy ako rodina potrebuje zvýšiť príjem a nie robiť dlžoby ...

zuzaanka27
autor
8. mar 2015

Lenze peniaze potrebuju rodicia kvoli svadbe pre brata

99zuka
8. mar 2015

Nebankovku neodporucam, ak uz 2 pozicky mate tak skor konsolidacia, alebo dohodnut s bankou na znizeni splatok, kym sa este da, ked uz budete v omeskani tazko riesit.

olifcek
8. mar 2015

@zuzaanka27 tak nech si rodicia pomozu ako vedia... snad sa nebudete Ty a Tvoja rodina zadlzovat kvoli svadbe brata? ked na svadbu nemaju, tak nech je svadba malicka...

0silvia0
8. mar 2015

@zuzaanka27 nuž, svadbu si bude musieť brat zaplatiť asi sám... predsa nemôže toto žiadať od rodičov, keď sú v zúfalej finančnej situácii. Bratovi treba povedať, aby si na svadbu zarobil sám. Nie všetkým platia svadbu rodičia 😖

emai
8. mar 2015

na svadbu peniaze a tolko moc....... ked brat na to nema tak preco chce taku drahu svadbu?
da sa aj skromnejsie.... zbytocne vyhodene peniaze.....

zuzaanka27
autor
8. mar 2015

Lenze rodicom nechcu dat bud kvoli tomu ze mama maroduje a oco 8 februara podpisal zmluvu

99zuka
8. mar 2015

@nevelyn s tym bankrotom je to zlozitejsie
Podmienky osobného bankrotu
Musíte byť v platobnej neschopnosti – mať aspoň jeden finančný záväzok 30 dní po splatnosti
Mať viacero veriteľov (2-50)
Výška vašich dlhov prevyšuje hodnotu vášho majetku
Musíte mať akýkoľvek majetok v minimálnej výške 1659,7€
Musíte zaplatiť poplatok 663,88€ na odmenu a výdavky správcu
Mať pravidelný príjem

A este su tam dalsie podmienky a postupy, takze to tiez nie je pre kazdeho

zuzaanka27
autor
8. mar 2015

Ja by som len chcela ci by ste neporadili kto by im pozicial

lavinis
8. mar 2015

svadba sa dá urobiť aj o dvoch svedkoch na úrade, keď na to nemám, tak sa predsa nebudem zadlžovať a potom žiť od výplaty k výplate.....finančná gramotnosť na školách fakt chýba

maznacik007
8. mar 2015

@zuzaanka27 to ako co ...nemaju prachy a taku drahu svadbu idu robit ... ak chce brat svadbu nech si urobi malicku a hotovo .. dvaja svedkovia ... doma rezen so salatom a hotovka...

ja sa ani necudujem ze nemaju peniaze ked su schopni tolko planovat vyhodit na svadbu ....

99zuka
8. mar 2015

@zuzaanka27 tebe samej nebankovka ak da tak len nizke sumy cca 300e na obrovske uroky

altaya
8. mar 2015

@zuzaanka27 svadba pre brata je tak nevyhnutne nutna aby si sa TY so svojou rodinou a dietatom zadlzovala?? Akoze dost dobre nechapem, ak sa brat chce zenit tak preco sa ty mas zadlzovat kvoli nemu? Brat si nic nenasetril na vlastnu svadbu? Brat si nemoze zobrat pozicku na seba? Resp. odlozit tento spas na dobu ked bude mat nejake peniaze? Mimochodom ak sa zenit z nejakeho dovodu musi tak da sa to urobit aj za malo penazi.

lavinis
8. mar 2015

kto by ti požičal? nebankovky ti požičajú veľmi rady za nenormálne úroky....takže ak chcete skončiť celá rodina u exekútora, nech sa páči, je ich dosť, stačí googliť

maznacik007
8. mar 2015

@zuzaanka27 inac neda sa nespomenut legendarnu vetu:

keby hlupost nadnasala tak tu lietas jak holubicka... 😀 😀 😀 😀

dorotka2013
8. mar 2015

Na svadbu?? Toľko peňazí?? A to sa brat nehanbi takto zadlžiť rodičov? Veď to nie je nevyhnutnosť, pôžičku si treba brat v mimoriadnych prípadoch, svadba sa dá urobiť aj za oveľa menej peňazí...keď na to nemá ani on ani rodičia...a este keď sú rodičia v takej zlej finančnej situácii...