Dostanem pôžičku, keď som na materskej?

zuzaanka27
8. mar 2015

zdravim som na MD kde by mi dali pozicku 5000 eur aby sa dala platit sekmi

olifcek
8. mar 2015

@zuzaanka27 ale ved som Ti poradila :D jedina sanca je dat to 3x po 500 eur :D

mata95
8. mar 2015

@zuzaanka27 presne ako vraviš, tvoj život.... je na tebe ako si ho zariadiš, ale uprimne je mi ťa luto.....

sunshineka
8. mar 2015

@zuzaanka27 uvazuj skor tou cestou,ze dva existujuce uvery zhrniete do jedneho.cize muz si vyziada novy uver na splatenie dvoch existujucich a tam by vam ostali peniaze navyse,ktorymi by si mohla pomoct rodicom.urcite neber treti uver.

99zuka
8. mar 2015

@sunshineka ano, to by bolo pre nu najlepsie, bud znizia splatku, alebo ostanu peniaze navyse ale musia byt hlavne riadne splacane,

pribinak
8. mar 2015

Minuly týžden vaši nemali pomaly na jedlo, nemali na všetko co mala sestra potrebuje a dnes chcú ženiť brata, prerábať dom, no to je ale vývoj, len ziiiiiiram

mirka49
8. mar 2015

Si koza co decki ma decko....sa spamataj

ninda25
8. mar 2015

Keby hlupost kvitla,tak mate o úrodu postarane.....a mozte začat i podnikat z tolkeeeeej nadielky

zuzaanka27
autor
8. mar 2015

@mirka49 urazam ta nie tak si vyprosim aby si ma takto urazala

majka99999
9. mar 2015

@zuzaanka27 vies, kto bude tu pozicku splacat? Tvoj manzel, kedze tvoji rodicia ani tvoj brat zrejme take splatky neunesu (2 pozicky alebo pracana dohodu urcite nevynasa az tak vela), ty tiez na rodicovskej (nie si na materskej, to by si mozno mals lepsi prijem) a tvoj manzel v ramci BSM s tebou by ten dlh zdielal. Tak sa zamysli trocha, preboha...

ammellia
9. mar 2015

@zuzaanka27 mas predstavu, aka je vyska splatky takehoto uveru? Povedzme ze 150eur. Ty dostavas rodicak 200e.Kto seriozny by ti pozical? Nikto. Pozicky su cesta do pekla, nevydavaj sa na nu a uz vobec nie kvoli niekomu inemu!

mirka49
9. mar 2015

@zuzaanka27 no na to ze mas jednodieta zodpovednost okolo teba ani nesla.....vysvetlila som ti to v ip.ja by som mohla bytpomaly tvojou mamou....ja mam 2 deti,dom prerabame uz 5r a stale nieje hotovy...chcela by som vela veci ale bohuzial nemame na toiked mame nieco nasetrene,ale to je rezerva....a co je hlavne NEMAME ZIADNE POZICKY AANI HYPO......

meluela
9. mar 2015

@zuzaanka27 pozicas si 3 400 €, vratit musis 5 796,00 eur + poplatky nedefinovatelnej vysky !!!!
pri 5000 eur to preplatis este viac ... zaplatis aj 8-9000 eur

to naozaj mate peniaze na vyhadzovanie?

nepoviem kebyze ide o zdravie a ina moznost neni ... ale kvoli svabe a rekonstrukcii domu? ved to je strasne kratkozrake ...

tie nebankovky ti pozicku mozno aj daju, pretoze vedia ze sa na svoje tak ci tak dostanu cez exekuciu ... cize ked teraz mate kde byvat, byt vam zoberu a ste na tom zle ... bez byvania a prostriedkov ti mozu zobrat aj deti ... takze premyslaj velmi velmi dobre ...

dollyzv
28. mar 2015

skus postovu banku tam daju skoro kazdemu 🙂

angel257
28. mar 2015

@dollyzv okrem mamičiek na materskej 🙂

dollyzv
28. mar 2015

Len tolko k tomu...ja osm mala 7000 a platim 85€ mesacne....nejakych 5000 moze vychadzat max. 70€ co nie je az take zle pokial by to utiahli si myslim....robim na poste, a viem ze nie je problem dat uver aj mamickam na materskej, treba sa ist len spytat

angel257
28. mar 2015

@dollyzv a prečo kamarátke nechceli dať? Išlo o 100 euro