Kde máte účet?

lupape
5. feb 2014

Chcela by som vedieť akú máte banku a koľko mesačne platíte banke poplatok.
Ja mám v slovenskej sporiteľni a od januára platím 5,90 mesačne za účet.
A to sa mi zdá strašne veľa.
Ďakujem za každú odpoveď

mata128
21. nov 2014

Ja mam mbank.sk a som max.spokojna....este sa tam da aj super privyrobit,ako napr.teraz....mam ho uz vyse sedem rokov 🙂

manzanillaa
21. nov 2014

@applede Myslím, že má momentálne aj nejaký dobrý úrok...my sme žiadny úver nebrali, tak neviem povedať..ale celkovo, že sa teraz úvery oplatia, kedže sú nízke úroky.

oblacik00
22. nov 2014

ČSOB- za účet neplatím nič
momentálne sú 3 jednoduché podmienky a to kreditný obrat na účte 400€ (príde výplata) 3 trvalé platby z účtu (mobil, poistka,sporenie, Inkaso......) a 5x zaplatim kartou v obchode no a je to za 0€ čo sa týka sms su spoplatnené 7centov za sms ale to som vyriešila tak že som si stiahla ich velmi šikovnú aplikáciu Smartbanking je zadarmo a tam si v mobile sledujem obraty je to super odporúčam túto apku :P

janka301
27. nov 2014

Mám zuno cca 4 roky,pokiaľ zaplatíš mesačne kartou za 100e,máš účet úplne zadarmo..výbery nad 50e z bankomatou tatry su zadarmo koľko chceš,prevody,príkazy,platby kartou,smsky,všetko zadarmo.Je to účet plus.Maju aj uplne obycajný účet,no tam nemáš smsky a výber z bankomatu tatry je tuším 1,20e,ale všetko ostatné je zadarmo ako pri účte plus...Zuno však nemá pobočky...

jan38
13. feb 2015

Dovolím si znova oživiť túto tému - odporučili by ste bankový účet v Sberbank, Poštovej alebo v Dexii ? Ide mi o to, že mám radšej, keď prídem na pobočku a môžem sa popýtať tých pracovníkov na čokoľvek. Mbank mi moc nevyhovuje.

janka1989ya
22. feb 2015

v UCBank pokiaľ chodí príjem minimálne 400E tak máš účet zadarmo 😉
Ešte aby dali hypku ,a bude to ideál.

mircalla
22. feb 2015

VUB platim 5 euro mesacne
ZUNO bez poplatku

Na adresu VUB - ked nam chodi vyplata, kolegovia v inych bankach maju peniaze na ucte o niekolko hodin skor ako VUB, tak je to vzdy. Plus dost draha kreditka - takze VUB neodporucam. Tiez ich sposob vybavovania na niektorych pobockach, ked vsetci robia vsetko nic moc.

@jani38 Sperbank ano. dexia sa uz vola prima banka, maju tam dobre uroky. tieto 2 banky - je tam menej ludi, ale musis sa zmierit s tym, ze ovela menej pobociek aj bankomatov. co sa tyka postovky, mne osobne vadi, ze je to na poste - nie je tam take sukromnie.

sofokleska
5. apr 2015

@manzanillaa a ako si spokojna v raiffeisen?
@oblacik00 co sa tyka čsob platii sa niečo ak odosielaš platbu cez ib alebo ti nabehne na učet? pripadne za vyber, vklad a pod. dik? my mame momentalne TB za 3,50. dakujem za odpovede 🙂

manzanillaa
5. apr 2015

@sofokleska Som spokojná, nemám im čo vytknúť...aj IB funguje skvele, je prehľadný...

mes1177
11. apr 2015

@sofokleska nie za internetové prevody neplatíš nič. Vklad na pobočke je bez poplatku. Výber je za 2 € ale ked mas kartu tak nepotrebuješ vyberať na pobočke ....iba ak väčšiu sumu potrebuješ než máš limit na karte ....

rainee
11. apr 2015

Ja mam zuno, som maximalne spokojna, vsetko mam zdarma az na vyber z bankomatu, co potrebujem ozaj zriedka lebo vsade platim kartou. Manzel ma mbank,ta mi ale pride neprehladnejsia ci sa tyka ib.

elizita
11. apr 2015

Ja mam mbank uz niekolko rokov a som spokojna. manzel ma csob a tiez ok. len tam je to narocnejsie splnit tie podmienky aby to bolo bez poplatku. ja by som to nesplnila ani nahodou.

elizita
11. apr 2015

este ma napadlo ze v mbank je automaticky embosovana karta co je pre mna velke plus

elizita
11. apr 2015

@jan38 mbank ma kiosky ktore maju taku istu funkciu ako pobocky

sandra551
11. apr 2015

Ja mám Tatru a som veľmi spokojná 🙂

placem
27. apr 2015

Ja mám poštovú banku tzv dobrý účet platím 4 eura mesačne

angelika_farkasova
28. apr 2015

@jan38, závisí to od toho, čo je pre vás dôležité. Ak máte blízko domu/bytu alebo práce Poštovú banku, určite sa zastavte a kolegovia sa vám budú venovať a vysvetlenia ako si preniesť účet z inej banky. S účtom prenesieme všetky trvalé platby a inkasá a vybavíme „papiere“ so starou bankou. O presune účtu máme takýto článok, môžete si pozrieť - https://www.postovabanka.sk/ucty/ucty-a-baliky/...