Kde sú v súčasnosti najlepšie podmienky na úver?

tehulka2016
15. máj 2018

Ahojte, viete mi poradit ktora banka ma v sucastnosti najlepsie podmienky na uver? Viem ze to zavisi od vela veci, ale hlavne kde je nizka uverova sadzba, fixacia, a dalsie podmienky. Dakujem

ragulca
15. máj 2018

Sak si daj do Google najvýhodnejšia hypo a nájde ti stránky, kde vieš porovnať hypo

lilyianka
15. máj 2018

@tehulka2016 hlavne to treba riešiť, lebo od 1.7.sa podmienky menia

adjuska
18. máj 2018

Podla mna je najvhodnejsie obist si banky. Budes potrebovat potvrdenie o prijme a na zaklade neho ti povedia, aku sumu ti mozu poskytnut, fixaciu a blizsie podmienky. Kazda banka je v niecom ina, napr. ma ine poplatky...

aknajgirl
21. jún 2018

Podľa mňa je obehať si všetky banky úplná blbosť, nakoľko s tým stráviš mnoho času, myslím si, že to nebude jeden alebo dva mesiace ale oveľa viac. Navyše mi bolo v jednej banke povedané, že ak prídem o týždeň alebo o dva, už nemusia byť rovnaké podmienky ako mi dali vtedy. Ja keď som si brala hypotéku, riešila som to cez môjho kamaráta, ktorý mi spravil ponuky z rôznych bánk v priebehu pár dní, keďže má kontakty priamo v banke. A hlavne treba počítať s tým, ako už bolo vyššie písane, že od 1.7 sa podmienky menia. Ak by si chcela, tak by som Ti poslala kontakt na môjho kamaráta, ktorý mi tú hypotéku vybavoval a keď tak by Ti spravil ponuky z rôznych bánk.

petramok
29. jún 2018

@tehulka2016 ahoj ja mam cez findata pristup do vs. bank