icon

Koľko peňazí utratíte za veľký nákup?

11. sep 2024

Ahojte koľko tak miniete za väčší nákup keď už doma fakt nič nie je? Sme dvaja ročné dieťa a mačka.

Strana
z2
avatar
luccija
11. sep 2024

To sa nedá napísať každý v tom veľkom nákupe kúpi niečo iné.Ja robím nákup za 200 eur, ale kúpim veľa masa a to si naporcujem, prášok, ryžu všetko....a potom len ovocie a čo mi náhodou chyba, občas pečivo..inak ho mrazim

avatar
30katrusa40
11. sep 2024

Tak dokopy cca 130€ sme 4 . Syn má veľmi špecifickú stravu ako autista má len svoje jedlá ktoré zje len jeden druh jugurtu a podobne

avatar
simca06022011
11. sep 2024

ak nic nemam doma? aj 150-200EUR/mam spajzu, kupujem a varim vsetko, nieco proste potrebujem aj doplnit :DD maso kapitola sama o sebe.. to ak ideme jednorazovo nechame na farme aj 200EUR, ak mi donesu s druzstva tak ratam ta 10EUR/ks a pod.../. Pre 3. Ak aj psovi, tak tomu kupujem vrece granul za 60EUR na cca mesiac.

avatar
katy084
11. sep 2024

cca 120e...každý týždeň...

avatar
11bodka11
11. sep 2024

Na tyzden mame vyclenenych 150 eur

avatar
belle_vie
11. sep 2024

Sme 4 (2 dospeli a 2 mensie deti) a minieme 150 eur tyzdenne ( plus vajicka mam od rodicov, mlieko a rozky dokupujem zvlast farmarske/ kvaskove, v strede tyzdna dokupim este ovocie).
Ale teda, ja som na materskej, muz ma 100% HO, co je ine, ako ked sa stravuje cela rodina v praci/ skolach. A myslim, ze nakupujeme zdravo ( sunky od 90%, maso len od slovenskych chovatelov, vela ovocia a zeleniny).

avatar
11brano11
Odpoveď bola odstránená
avatar
dadis
11. sep 2024

Ja nakupujem pre troch cca 2x tyzdenne za cca 60 - 80 eur, ale stravujeme sa doma. A od jari do jesene mam ovocie, zeleninu od rodicov, aj domace vajicka, co je dost velka uspora.

avatar
amelie2017
11. sep 2024

Chodime nakupovat raz tyzdenne a je to od 100 do 200. Podla toho, ako sa minaju zasoby. Takze keby ozaj nic nie je, tak min tych 180-200€. Sme 2+2.

avatar
pipistrel13
12. sep 2024

odpovede ma potesili,lebo som myslela,ze prehnane minam,ale vidim,ze kazda to tak ma,sme 4 a naozaj ceny hrozne narastli a mala ma este alergiu na mliecnu bielkovinu,cize jej vyrobky dvakrat tak drahe

Strana
z2