Ktorá banka je najvýhodnejšia na založenie bežného účtu?

2. feb 2023

Ahojte, kto ma nejaký lepší prehľad, ktorá je banka je najvýhodnejšia na vedenie bežného účtu? Mam na mysli účet vedený na platby, výber a príjem hotovosti, žiadnu hypotéku ani úver nechcem riesit, ani nič iné. Len bežný účet založiť. Momentálne mám v TB, ale ak nevyužívam produkty banky, platím za vedenie účtu 7 e mesacne, čo sa mi zdá dosť.
Vopred ďakujem.

simona2001
2. feb 2023

Ja mam účte vo FIO banke a som spokojná. Neplatím zaň nič iba na začiatku 10€ ktoré sa ti vrátia keď zrušiš účet.

zmrzlinka2021
2. feb 2023

MBANK - všetko zadarmo, nič neplatíš

andrea_82
2. feb 2023

kolegyňa má M Bank a pochvaľuje si.
https://www.mbank.sk/individualni/ucty/mkonto/?...

radussska999
2. feb 2023

Ja som s mBank nebola spokojná...ale UniCredit je najlepší na účet ....účet je zdarma pokiaľ máte prevody 400 e a viac( čo určite pri výplate máte) a okrem toho môžte vyberať zdarma z hociktorého bankomatu hotovosť , čo je veľké plus 👌

ibrunova
2. feb 2023

Fiobanka

kabinka11
2. feb 2023

@radussska999 pozor na to. Záleží kedy si účet založí. Ja nemám výber z hociktoreho bankomatu zadarmo.

radussska999
2. feb 2023

@kabinka11 nie? A koľko platíš? Je pravda že tam mám účet už dlho, možno sa niečo zmenilo

andrea_82
2. feb 2023

@radussska999 ja mám tiež UniCredit, tiež som spokojná, ale stihla som ten benefit výberov z bankomatu zdarma. Pár mesiacov po tom to zrušili, už boli len tri výbery. Takže teraz majú iné podmienky, treba si to pozrieť.

tanyan
2. feb 2023

Ja som spokojná v Raiffeisen banke. Sú tam podmienky na 100% zľavu z poplatku, ale som spokojná. Ja som však predtým mala Poštovú banku, takže by asi bolo čokoľvek lepšie...

kabinka11
2. feb 2023

@radussska999 Neviem, lebo nevyberám z iného. Keď som si zakladala účet ja, tak mali "akciu" ze mi vrátili nejaké peniaze keď som nakupovala v kauflande. Trvalo to rok a za ten čas mi vrátili cca 120e.

zuzanka.zuzu
2. feb 2023

fio, mbank

liz_lemon
2. feb 2023

@zmrzlinka2021 mbank je zadarmo, len ak splnis podmienku

niekto2hy
2. feb 2023

CSOB Smart ucet v mobile.

autor
2. feb 2023

Ďakujem veľmi pekne za všetky odpovede. V podstate výbery ani nerealizujem, takže toto pre mňa nie je podstatne, a ostatné si pozriem. Vďaka esre raz ♥️