Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Má niekto skúsenosti s Profi Creditom?

mika20
14. júl 2014

Je mozne zobrat pozicku na niekoho bez jeho vedomia a suhlasu?

ammellia
14. júl 2014

ak by sa to aj niekomu podarilo, tak sa jedna o trestny cin.

tinushka13
14. júl 2014

Dnes je možné všetko. Ani nevieme ako. Pri podpise zmluvy treba občiansky a ešte jeden dokklad. veď ten obchoďák si to musí overiť.. jedine ak niekto nájde OP a má známeho a mu to takto urobí.. ale oni tuším posielajú peniaze na účet nie v hotovosti.. tak ak na nikoho vzali pôžičku, skús vyzistiť cez príjemcu.. majiteľa účtu v banke. viac neviem poradiť.

mawka
15. júl 2014

@tinushka13 da sa, ale treba podat trestne oznamenie. a robia to aj samotni ludia, ktori robia pre tieto pozickove spolocnosti. niekolko je ich uz aj v base. pobrali na ludi pozicky, chudaci o tom ani nevedeli. ale vsetko sa da dopatrat.

tinushka13
15. júl 2014

@mawka ale ako sa dostanu k udajom? cislo OP , rodne .. ? ja viem ze dnes sa da vsetko.. ja to len nepochopim ako to niekto moze robit ked sa to da vsetko dopatrat.. 😠

damadama
15. júl 2014

Ahoj. Teraz neviem, či máš pocit, že si niekto zobral na teba pôžičku alebo by si potrebovala peniažky ty a rada by si si požičala? Ak sa dostala nebankovka (profi credit) k tvojim údajom (prostredníctvom priateľa, rodinného príslušníka...) OP, r.č., tak by bolo možné, že na tvoje meno je niečo vybraté. Nebankovkám to je jedno, hlavne zarábajú na vysokých úrokoch splátok, prípadne tam majú upísané nehnuteľnosti...
Ak potrebuješ peniažky ty a nemáš sa na koho obrátiť, pisni mi. Už som 4 mesiace bez roboty a v októbri nastupujem na materskú. Cez jednu super babenku, čo pomohla nám, mám super školiteľa a možnosť si privyrobiť, pomáhať druhým hlavne po finančnej gramotnosti, pozrieť sa na svoje financie z inej stránky a lepší prehľad ohľadom úverov.
Každopádne žiadnu nebankovku, v banke je to ťahšie, pokiaľ si na materskej, ale dá sa to. Ak by ťa to oslovilo, daj vedieť, rada pomôžem.

sandrika1986
15. júl 2014

Bez vedomia dotyčnej osoby je to trestný čin

mika20
autor
16. júl 2014

nie ja nechcem pozicku len som sa pytala na jednu osobu ktora berie pozicky a zneuziva druhych ludi dakujem 🙂 ale naozaj damadama Dakujem

michaela138
16. júl 2014

@mika20 takéto konanie zakladá skutkovú podstatu viacerých trestných činov- t.j. podvod, zneužívanie osobných údajov, falšovania a pod. a zároveň sa jedná o absolútne neplatné právne úkony, čiže reálne žiadna zmluva podpísaná nikdy nebola

patricius11m
14. mar 2015

Nikdy nikdy si od nich ani cent nepožičavajte viem o čom rozpravam doma mame jednu požicku ale už ich davame na sud

Tu začni písať odpoveď...

Odošli