Mám bolenie krížov. Blíži sa už pôrod?

kocapka
3. okt 2012

Ahojte. Je to pravda,že keď vás začnú bolieť kríže tak sa blíži pôrod?Mňa už bolia tretí deň,tak či to už mám očakávať? A ak áno tak za ako dlho (dní zhruba)??? Ďakujem 🙂)))

zulina9
3. okt 2012

No neviem, mna boleli cele tehu! U kazdeho inak.

nanulik
3. okt 2012

mna začali bolieť kríže ked už som aku taku váhu mala 😅 a bolia dodnes, neviem či mám niečo vyskočené alebo čo. ale je to hrozné

katren
3. okt 2012

mna bolia uz treti rok co som tehu......

eri28
4. okt 2012

toto urcite nie je to prave pre zacinajuci porod, pretoze nase bruska, su velke, cize krize bolia uplne kazdu...
kebyze ti odide hlienova zadka, praskne plodova voda, alebo mas kontrakcie pravidelne, tam by som sa asi zacala obavat 😅
dokonca ani tvrdnutie bruska, a poslickovia, menzes bolesti, a vsetko okolo bolesti panvy a brucha, t este nezarucuje, ze zacina urcite porod...
maminy tvrdia, ze, ked to zacne spozname to vsetky, tak som zvedava aj ja 😀

asocial
4. okt 2012

no, ale na druhej strane, ak ju cele tehotenstvo neboleli, a teraz par dni pred terminom zacnu, tak podla mna, mozno aj ano,...
ja napr. nemam nejake velke brucho, pribrala som fakt vela...
ale krize ma neboleli ani raz...keby prisla nejaka intenzivna bolest krizov, mozno by som si aj ja myslela, ze to prichadza....tak uvidime...ja cakam tiez...

effkaa
4. okt 2012

mna neboleli cele tehotenstvo, az ked som uz lezala a mala kontrakcie, tak zacali boliet aj krize...

zunolu
4. okt 2012

Nie mňa kríže boleli skoro celý 3 trimester. Pôrod môžeš čakať každým dňom tak či tak ja som rodila v 37 tt a začalo sa to krvácaním.

naky
17. dec 2012

Mna bolia krize uz druhy den. Cele tehotenstvo ma vobec neboleli a zrazu z nicoho nic ma zacali. Ze by porod?
Ako to nakoniec dopadlo? suviselo to s bliziacim sa porodom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre