Ked sa blíži pôrod

miska7754
5. apr 2023

Ahojte aké bolesti ste mali keď sa blíži porod som 3 dni po termíne a pod bruskom ma boli a vystreluje mi to do krížov neviem aká bolest ma byt

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka21
5. apr 2023

@miska7754 bolesti ako pri silnej menštruácii ak si ju mala už pred tehu. Nemusíš sa báť tie bolesti ta samé do ženu do nemocky pripadne si stiahni appku na kontrakcie a zapisuj, napíše ti kedy je čas ísť do nemocnice

rokina13
5. apr 2023

@miska7754 Bolesti nemusia byt silne. Ak su v pravidelnych intervaloch tak sa jedna o porod. Ak aj nie su za par hodin mozu spravidelnit. Sleduj si to, prip.su aj app-ka v mobiloch na to.

anavixy
5. apr 2023

Proste bolesti.. pravidelne, neutichajuce, stupnujuce sa, ked budes mat pocit, ze je to ono, daj si teplu sprchu, ked sa nezmiernia, neustanu, nie su to kontrakcie. Do porodnice chod, ked uz sa nebudes doma citit bezpecne. Pre niekoho je to pri prvej kontrakcii, pre niekoho je to az ked uz musi kontrakcie predychavat, vseobecne sa odporuca ist ked su kontrakcie minimalne hodinu pravidelne kazdych 5-8min . Mne vravela PA nech pridem, ked uz mi nebude do smiechu. 😃

happy777
5. apr 2023

@miska7754 ja som mala nepravidelne ale stupňuje sa bolesti

mikitilik29
5. apr 2023

@miska7754 mňa bolel chrbát 24 hodín pred tým ako mi odtielka voda.

kris_tin257
5. apr 2023

Dvakrát som rodila a zakaždým úplne iné bolesti, pri prvom som mala iba tlaky v podbrusi bolesti mi mierne prišli až keď som bola na 6-7cm otvorená a to som už ležala v nemocnici, pri druhom hneď prvá kontrakcia bola riadna bolesť a kŕče to bolo o dosť viac intenzívne... Kebyže si nie som istá na tvojom mieste idem do pôrodnice na kontrolu 👍

svetlonos
5. apr 2023

@kris_tin257
mierne bolesti az pri 6-7 cm?? Uprimne ti zavidim. Ja som pri tych 7 uz salela. Kontrakcie po minute s vyvolavackou. Tiez by som pri tych cm rada len mierne bolesti 😆

nevenka
5. apr 2023

@svetlonos ano, aj ja som mala take v pohode predychatelne bolesti este okolo 7 cm, ked som bola. Mne vyvolavali dokonca v 38tt., lebo som mala problem s tlakom. Potom mi pichli buscopan a kazali este sa postavit a potom to prispo, ako privalova tsunami a mala bola za 10-15 minut vonku cca. Ale bol to moj stvrty porod. Asi preto.

kris_tin257
6. apr 2023

@svetlonos nechápem prečo to tak bolo, došla som do pôrodnice kvôli tomu že som slabo cítila malého a oni že som otvorená na 4cm, keď som bola na 7 už to začínalo bolieť tak som si dala epidural a v podstate bolesti začali až hodinu pred pôrodom... Teraz pri dcére som nestihla ani epidural a bolesti brutálne hneď od začiatku ale pôrod bol o 14 hodín kratší tak asi aj preto 😊

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sono2
6. apr 2023

Tiež som mala pri 8 cm mierne bolesti. Boli už pravidelne a odtiekla voda. Druhé dieťa.
Prvé nejdem komentovať som sa škrabala po stene do konca😂😂

svetlonos
6. apr 2023

@nevenka krasa 😄 Baby idem si to vsugerovat, nech to aj ja tak mam 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre