Na aké číslo účtu mám poslať peniaze za plyn?

4. jan 2022

zdravim zabudol som zaplatit sipo plyn spp, viete niekto platobne udaje kam poslat peniaze? dakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskalac
4. jan 2022
mogaa
4. jan 2022

na moje😅 hádam vieš kde platíš plyn

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
4. jan 2022

@viestta ale pravdepodobne vie kto je jeho správca paneláku? ten určite vie komu platí cez SIPO plyn...môže to byť SPP ale kludne aj iný dodávateľ...veď doma musí mať
@viestta yučtovacie faktúry za plyn....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
4. jan 2022

@viestta no ja platím plyn cez SIPO, SIPo vystavuje správca....

tom_i
4. jan 2022

Čo sa stane, keď stratím doklad SIPO pred jeho uhradením?
Ak SIPO doklad stratíte v danom mesiaci, vystavíme vám náhradný doklad na každom oddelení spracovania SIPO. Svoju požiadavku môžete zadať cez Zákaznícke centrum 0850 122 413. Ak ho poškodíte, poskytneme vám na ktorejkoľvek pošte náhradný doklad, ktorý je potrebné vyplniť podľa pôvodného dokladu.

tom_i
4. jan 2022

@mogaa blbosť lebo ja môžem mať spp sused iné

tom_i
4. jan 2022

@mogaa https://www.posta.sk/sluzby/sipo
Ako sa stať platiteľom SIPO:
Obráťte sa na vašich dodávateľov služieb – plynu, elektriny, vody, predplatného atď. a požiadajte ich o možnosť úhrady SIPOm.
Ak ste sa rozhodli uhrádzať poplatky za rozhlas a televíziu cez SIPO obráťte sa na ktorúkoľvek poštu.
Všetky ostatné náležitosti vybaví za vás dodávateľ služby v spolupráci so Slovenskou poštou, vy si už len počkajte na príchod „zeleného“ SIPO dokladu.

mogaa
4. jan 2022

@viestta ak som neskoro raz zabudla uhradiť SIPO bola som u správcu, u neho som zapaltila SIPO bez plynu a od plynárov mi prišiel normálne šek, akoby upomienka ...bolo to už pred pár rokmi takže presne si to nepamätám, len viem že tam som to nahlasovala

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz