Našla som sa na zozname dlžnik.sk a netuším aký dlh mám

laska351
7. okt 2022

Ahojte, nasla som sa na zozname dlžník.sk a vôbec neviem z čoho by to mohlo byť viete prosím poradit kde mam zavolať a pomohli by mi stým? Ďakujem za každú radu

doriiis
7. okt 2022

No skus podla toho kde ti ten dlh vznikol

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brloh
7. okt 2022

Pozerám že aj ja tam som a aj ľudia z rodiny a to o žiadnom dlhu nevieme :D

koniarova
7. okt 2022

Aj ja som si to hneď išla kuknúť.😁

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brloh
7. okt 2022

Neviem ako autorka, ale v mojom prípade sú údaje získane z verejne dostupnej databázy živnostníkov zrsr.sk. Niekto si to tam nakopíroval, neviem prečo, načo..

queen_mary
7. okt 2022

Netreba sa prihlasit. Socialka a poistovne su bolne dostupne, cize to tam vsetko napriklad je.
@mamula20

queen_mary
7. okt 2022

Hm, ja som nasla pribuznej dlh cez 2000 eur vo vszp 😳 to neviete ako sa riesi? Nemala by o tom vediet?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
triomama
7. okt 2022

@queen_mary určite o tom vie,chodia upomienky...

zuzinabila
8. okt 2022

@queen_mary a ako vies ze je to tvoja znama?nezadava sa tam rodné číslo?nemoze byt menovkyna?

queen_mary
8. okt 2022

@zuzinabila nie, ked si pozries zoznamy priamo na vszp, unione a spcialke, tak tam mas meno aj adresu.

lenkadenisa
8. okt 2022

@laska351 to môže byť aj za psa, smeti, dane, úplné somariny podľa mňa

mamaselu
8. okt 2022

@laska351 To ze tam je Tvoje meno, neznamena aj to, ze mas dlh. Na zistenie toho ci mas dlh, je nutne sa preklikavat roznymi polozkami. Dlznik.sk je len taky zufaly individualny pokus niekoho, kto sparoval linky na jednotlive institucie alebo prekopiroval v niektorych pripadoch do ich DB. Nie je to verejny register a uz vobec nie na slovo vzaty, su tam udaje zastarale. Vsimnu si z casu na cas ak niekto zmeni meno ci obchodne meno ale nevsimnu si a neaktualizuju ak zmeni, alebo zuzi predmet podnikania atd atd. Dlznik.sk je uplne irelevantny.

kaktusik007
8. okt 2022

ja som tam dala moje priezvisko, naslo mi to menovkyne -- pricom jedna tam ma ako uvedene ako zalozcu ze statny fond rozvoja byvania.... asi tolko k tej hodnovernosti 🙂

ale ak tam mas dlh ze poistne -- to si over potom, niekedy sa mozu pomylit...
@brloh ja mam zivnost zrusenu cez 10 rokov, ale podla tejto stranky mam stale aktivne podnikanie 😀

denik123
9. okt 2022

Najlepšie je ísť na bankový a nebankový register a požiadať o výpis. Pošlu ho a nájdete tam všetko.

ziwka
14. okt 2022

@triomama nie nechodia

ziwka
14. okt 2022

@queen_mary ist do vszp a vyplatit resp doplatit a ked nie tak ist sa dohodnut a daju splatkovy kalendár.

puertorico
14. okt 2022

potom sú tam aj živnostníci , majú tam svoje údaje ale dlh žiadny . je to taký register živnostníkov. tiež mal kamarátkin otec takto dlh, keď si to zaplatil ostali mu tam len údaje ale žiadne € tam už nie sú

simca06022011
14. okt 2022

Dlžník.sk je „haraburda", je to iba zoznam, ťahá to info z orsr, zrsr a potom napr poisťovni a du. Su tam teda vsetci a to ci dlzis a co nájdeš, az ked to rozkliknes. Najlepšie je ist rovno na stranky oficiálne alebo lepší web. Este aj mna to naslo 😂 s srockou ktoru 10 rokov nemam... Cize iba z orsr ma vytiahlo.

anonymous87
14. okt 2022

Ja som tam nasla mamu. Na adrese, ktoru uvadzaju nebyvame uz 26 rokov 😂🫢

tatiana1329
14. okt 2022

Ja som tam nasla manzela co mal zivnost este 3 ci 4 roky dozadu, zivnost je davno zrusena a ani na zdravotke ani na socialke nemame nic nezaplatene. Brala by som to s rezervou.