Neprejdené platby z internet bankingu

gulisko
26. sep 2017

Dobrý deň, stalo sa Vám že Vám neprešli platby cez internet banking. Minuly tyžden som klasicky platila telefon faktury nejake nakupy. Peniaze mi strhli tak som to považovala za zaplatené a dnes som zistila že platby neboli zrealizovane. Pani v banke som volala že ona nevie že sa nato pozrie a ked.tak peniaze pošlu spät na môj učet stalo sa mi to prvy krat tak či sa vam to niekomu už stalo

dominika6
26. sep 2017

@gulisko peniaze ti normálne strhli ale vo výpise alebo pohyboch to môže trvať aj niekolko dní..

gulisko
autor
26. sep 2017

Hej peniaze mi strhli no to bolo ešte vo štvrtok tak som si myslela že už musi byt spracovane

alexandraalexandrova
26. sep 2017

@gulisko nemas to medzi cakajucimi platbami? Mne sa tiez stalo ze som platila cez IB a platba nepresla hned, bola vyse 24 hodin v kosiku platieb. Nebol vikend ani sviatok. Druha moznost je ze ti platba v skutocnosti odisla, ale zatila sa ti nezobrazuje medzi odoslanymi. Niektorym bankam to trva dost dlho, napriklad mbank, ale dnes by si to uz mala mat v poriadku, od stvrtka je to uz dlho...

gulisko
autor
26. sep 2017

Ved to som myslela že najneskôr v pondelok to bude prejdene no počkám a uvidím

kammik
26. sep 2017

budeš musieť asi len počkať, no aj ja by som sa asi zľakla, že to trvá nejak dlho, lebo však do dvoch dní zväčša prejde platba do každej inej banky 🙂

dominika6
26. sep 2017

@gulisko to je v pohode...mne chodia niekedy notifikácie aj naraz po 4dnoch kde som čo platila..

simonahra
26. sep 2017

tak pokiaľ pani alebo slečna v banke nerobila žiadny problém a normálne ti povedala, že ak bude problém tak ti ich pripíšu nazad na účet tak by som z toho nerobila vedu. len je pravda, že teraz to ešte nemusí byť vidno vo výpise , počkaj ešte chvíľu a potom choď o banky.

gulisko
autor
26. sep 2017

Ďakujem baby