Neuhradená splátka

12. jún 2020

Zeny pomoc 🤦‍♀️ co v pripade ze som nemala na ucte peniaze a neodisla mi v noci splatka hypoteky? Resp.mam schvaleny odklad a trebalo uhradit len poistenie, smiesnych par eur. Nikdy za 5 rokov sa mi to nestalo a nechapem ako som mohla zabudnut prehodit si peniaze na bezny ucet zo sporenia, nemozem spat a hned mi zle ostalo...ako to funguje? Este sa mi pokusia v priebehu dna stiahnut zvysok? Ci uz to budem mat vedene ako neuhradenu splatku v omeskani? Prosim poradte lebo sa zblaznim🙏

nenne9
12. jún 2020

Zavolaj do banky a spýtaj sa

autor
12. jún 2020

@nenne9 do banky som volala este pred 5tou ked som si nasla sms ze mi odislo z uctu len par centov, ale ta pani na infolinke bola cela rozospata a povedala ze mam si to v priebehu dna sledovat ze by mi to este mali skusit stiahnut...no neupokojila ma zrovna...

turga
12. jún 2020

Mali by ti to opatovne stiahnut, takze maj tam peniazky a len cakat, pripadne zavolaj priamo do banky fin.paradcovi ked si neista

autor
12. jún 2020

@turga urcite zavolam, len to cakanie kym sa otvori banka ma zabija, ale dakujem ❤ len som z toho ostala hotova, ako som pisala nikdy sa mi to nestalo a vystrasilo ma to ze som zabudla lebo ja sa uz vidim na nejakom zozname neplaticov 🤦‍♀️

chiccco
12. jún 2020

Mne sa to raz stalo ale už mi peniaze nestiahlo aj ked som si ich hned preposlala,myslím ze to je nastavene tak ze v určitú hodinu sťahuje a pokial tam peniaze nie su tak už neskor nestiahne,neviem ci to je tak vsade mam SLSp ...ale ja som to riešila tak ze som tam tie peniaze poslala ja prevodom na ten kde sa ti sťahuje hypo...a potom som si to pozrela v IB a boli prevedené.

vulka
12. jún 2020

Ja mám VUB a mne opakovanie nestiahlo.

autor
12. jún 2020

@chiccco dakujem za radu, uz som to tak spravila ze som na ten uverovy ucet poslala tu sumu, ked si ho pozriem je tam pripisana tak hadam nebude ziaden problem...este raz dakujem ❤

chiccco
12. jún 2020

super som rada ze som pomohla