Operácia palca po úraze a poistka

martina888
10. sep 2015

Ahojte takze takto...synčekovi sa pred 4 tyzdnami stal uraz spadol poranil si palcek mal ho doteraz v dlahe a nakoniec sa zistilo ze to musi operovať...ale objednali nas az na 12 novembra ako to mam teraz riesit s poistkou....rata sa do toho aj doba cakania od teraz az do operacie a potom este doba liecena alebo sa to teraz musi prerusit alebo ako dakujem

frapper
27. sep 2015

@mar005 Len pre zaujímavosť ostatných,25ročný,dieťa 0rokov,ak by sme sa bavili cez poisťovňu o kapit.poistení/do 1.10.2015/-zaručená suma garantovaná 5600€ a tie pripoistenia čo ste napísali + oslobodenie pre dieťa v prípade zdravot.hendikepu je platba 23,40€/mesačne/ žiadnych 31,60€.Neviem kde ste tú sumu vzali.Použila som tu zľavu klientovi za pripoistenia,bez zľavy by bola platba 26,20€.Za pripoistenia je doslova nízke poistné.

martina888
autor
11. nov 2015

zienky ja som zufala ako este nikdy....zajtra sme mali ist na tu operaciu s palcekom na ktoru cakame od augusta a syncek dostal sopliky tak nam ju zrusili a preobjednali nas az na marec na 3.3.2016 ved to hadam neni ani mozne tak dlho cakat placem normalne som spat nemohla celu dobu bol zdravy teraz ako naschval ma sopliky ja uz nechapem co to zakon schalnosti ....pozerala som aj sukromne kliniky ale tam by ten zakrok stal okolo 500 eur a ja nemam tolko aby som mu to zaplatila......nemam ani nikoho v Martina kto ma dajaku znamost aby sme to posurili proste nas hodili na marec a hotovo 😢 😢 😢 😢 😢

mar005
12. nov 2015

@frapper - pre zaujimavost ostatnych, je mozne ze sa podmienky zmenili, ale stale to nic nemeni ze existuje poistenie lacnejsie takmer o 10 eur mesacne...

S tym kapitalovym - to snad nemyslite vazne.. Cele slavne ,,setrenie" vam zozeru poplatky a inflacia

blackcrystal
12. nov 2015

@martina888 to je fakt smola ☹ . Uz vtedy sa mi zdalo, ze na zakrok riadne dlho cakate a teraz este toto. Asi by som sa na tvojom mieste pokusila nasetrit cim skor tych 500eur. Drzim palce.

frapper
12. nov 2015

@martina888 možno by ti pomohlo získať nejaké peniažky,ak by si mala poistené chirurgické zákroky pre dieťatko,keď ide o operáciu.

katkaan
9. sep 2017

Manžel dostal z porezaný prst -nožom pri varení - 220€ z úrazovej poistky , ak neveríte napíšte mi spráavu kľudne poslem aj fotku poistného plenia 🙂 A tú úrazovú poistku som mu robila ja 🙂