Poistenie Farbička

11. júl 2023

Ahojte, chcem sa opýtať ak majú vaše deti poistenie Allianz farbicka riešite pre nich ešte cestovné poistenie alebo je farbicka postačujúca?

matus_ik
11. júl 2023

Nebolo tu spomenuté, čo je účelom, lebo ťažko vydedukovať. Ak máte v pláne ísť na dovolenku do zahraničia, tak jednoznačne riešiť aj cestovné poistenie. Mimochodom, možno troška od témy ale neviem, či ste o tom vedeli, ale tento produkt je vlastne poistenie so sporením, kde sú obrovským žrútom poplatky

autor
11. júl 2023

@matus_ik áno dovolenka do Eú a prečo treba ešte jednoznačne riešiť cp?

sweet20
11. júl 2023

nepokryva ti to vsetko co by malo a cestovne je ine ako zivotne..

autor
11. júl 2023

@sweet20 Dobry den,
pri ceste dietata do zahranicia je nevyhnutne Baby kartu vziat so sebou a v pripade poistnej udalosti sa riadit pokynmi, ktore su uvedene v brozure cestovneho poistenia.
V Baby karte mate kryte poistenie trvalych nasledkov urazu, poistna suma je najviac 3 350 EUR, dalej poistenie liecebnych nakladov dietata v zahranici a zakladne asistencne sluzby, ktore sa vztahuju pre celu Europu a pre stredomorske staty.
Maximalne poistne plnenie môze byt poskytnute vo vyske 33 500 EUR, okrem zubneho osetrenia, ktore je kryte len do sumy
335 EUR.
Nie je potrebne dojednavat dalsie cestovne poistenie pre Vase deti, nakolko produkt FARBICKA kryje Vase dieta dostatocne pre vycestovanie do zahranicia.

S pozdravom
Allianz - Slovenska poistovna

autor
11. júl 2023

@sweet20 toto tvrdí Allianz

sweet20
11. júl 2023

tu bola taka ista tema.. neviem ci si to ty alebo nie a tam som vysvetlila, ze preco aj cestovne

sweet20
11. júl 2023

nech sa paci. par tem pod vami

autor
11. júl 2023

@sweet20 nie to nie som ja,mne ide o dovolenku v Eu

ivanakal
12. júl 2023

Moje deti maju Farbicku a k nej taku karticku. A neplatim na nich ziadne ine cestovne poistenie, farbicka nam toto pokryva. Aj teraz sme boli v chorv. a nasa poistovacka riesila cestovne poistenie iba nam rodicom, ze deti maju tie karticky tym netreba.

avanka
12. júl 2023

Aj naši majú farbičku. Do 15 rokov je súčasťou aj cestovné poistenie, takže pri dovolenke sa poistujete len vy, rodičia.

autor
12. júl 2023

@ivanakal no neviem nájsť druhu kartičku 😭čo teraz?

sweet20
12. júl 2023

tak si zaplat za par eur cestovne a budes si 100% tne ista, ze je vsetko ok a nebudes stresovat

autor
12. júl 2023

@sweet20 asi tak urobim

sweet20
12. júl 2023

ak chces tak ti viem s tym pomoct

autor
12. júl 2023

@sweet20 ďakujem kamoška robí v Allianz tak už nám robi

marienka1989
12. júl 2023

Všetky moje deti majú Farbičku, ale do zahraničia im vybavujem cestovné poistenie vždy....a teraz mi nejde do hlavy, že máme Farbičku v Allianz a cestovné poistenie vybavujem tiež v Allianz a prečo ma neinformujú, že im ju vlastne netreba, keď majú Farbičku??? chcú zarobiť za každú cenu, na klientoch, ktorí sú "hlúpi" ako ja a neuvedomia si, že majú cestovné do 15 rokov zahrnuté v už existujúcej poistke?

autor
12. júl 2023

@marienka1989 asi tak

ivanakal
12. júl 2023

@marienka1989 vidis a mne moja poistovacka hned povedala ked som uz minuly rok chcela cestovne poistenie pre 4 clenov, ze pre deti netreba lebo mam od Farbicky tie karty....takze mas pravdu chcu riadne zarobit a je to od nich blbe ked nepovedia.

avanka
12. júl 2023

@marienka1989 keď majú baby kartu, čo do 15 majú, cestovné máš v rámci platenia.
My sme tiež asi 2 roky poistovali celú rodinu online aj s deťmi, až raz sme boli na pobočke a tam nám to povedali

marienka1989
13. júl 2023

@ivanakal a to som si myslela, akého máme dobrého poisťováka, všetky poistky nám robil, či životné, na autá, na dom, cestovné....vždy vravel, že nám dáva tú najvýhodnejšiu ponuku....a ono prd....netreba v dnešnej dobe veriť nikomu, keď ide o biznis asi....

marienka1989
13. júl 2023

@avanka karty máme veru, založené v peňaženke....aj teraz som bola s deťmi v Anglicku a ešte na poslednú chvíľu som vybavovala cestovné poistenie, ja krava....síce sebe by som tak či tak, ale teda deťom som nemusela....