Pôjdu ceny nehnuteľností dolu?

20. apr 2021

Ahojte. Myslite si, ze nehnutelnosti pojdu dole v blizkej dobe? Podla mna nemaju preco, a je lepsie mi kupit prave teraz nieco ako cakat. Co si vsimam tak stale sa navysuju ceny, aj v ramci jedneho projektu. Myslim si ze v blizkej dobe (1-2roky) nebude nejaky velky pokles, ze by sa oplatilo cakat. Mam na mysli skor Ba a okolie, ale uz aj inde pytaju za stare panelakove byty nehorazne sumy.🙈

terezka1947
20. apr 2021

Tak potom je to divne...ludia nadavaju,ze nemaju na splatky,ze korona ich obrala o pracu,atd.
Cize nehnutelnosti pojdu hore a kto bude mat na hypoteku?

teleskop
20. apr 2021

TAK TUNA NAJDES ODBORNIKOV NAOZAJ....

hopsadobrandejsa
20. apr 2021

@retatka To je celkom pravdepodobne. Momentalne sa stavia dost cize s rastucim dopytom ide ruka v ruke aj cena. Naposledy hlasili, ze za zateplenie si ludia tiez priplatia pretoze cena polystyrenu mala tiez stupnut.

@autor

Do buducna sa maju ceny stabilizovat viacmenej v ramci celej SR okrem KE a BA kraja, ale osobne by som nepocital s akymsi rapidnym poklesom cien, to viacmenej nehrozi.

Ja som kupil dom mozno este v hodine dvanastej hoci uz za vyssiu cenu. V sucasnosti je taky pretlak na trhu, ze by som ho teraz v pohode predal so ziskom.

tykat
20. apr 2021

Ja mam pocit, ze dobre nehnutelnosti idu pomalicky stale hore 🙈 ...ak niekde alebo niektore idu dole tak je tam nejaky problem (poloha, okolie, susedia, vada nehnutelnosti, vecne bremeno...)

vollino5
20. apr 2021

nemyslím si že nejak rapidne, možno o trochu aj ked osobne si myslím že pôjdu skor hore

ivangeline
20. apr 2021

Nikdy. Mozu isty cas stagnovat ale dole nepojdu..len pomaly hore...;)

littlebubble
20. apr 2021

No logicky.Je vysoký dopyt a ponúk málo.Náš byt zdražel za necelý rok o 10 000€.
Nečakala by som.

leeo
20. apr 2021

Co som citala, tak nepojdu.

jankapepe
21. apr 2021

V pár ročnom horizonte skôr hore ako dole. Ale raz toto umelé nafukovanie cien a fiktívnej hodnoty peňazí praskne....to ešte len potom bude ,,sranda,, reálna hodnota nehnuteľností klesne a hypotéky ostanú rovnaké....

vulka
21. apr 2021

Nepôjdu. Dopyt je veľký a inflácia rastie a rásť s najväčšou pravdepodobnosťou aj bude.

andrej241
21. apr 2021

Ked pôjdu úrokové sadzby hore tak cena nehnuteľnosti pôjde dolu a to sa bude týkať ľudí ktorým bude končiť fixácia verím že každy vie prečo

whitejasmin
22. apr 2021

Urcite nepojdu, prave naopak.