Ponuka spotrebného úveru SLSP

ivetka1445
7. mar 2023

Ahojte chcela by som sa informovat teda dnes som bola na pobocke poziadat o spotrebny uver ponukli mi 3500€ mozem sa opytat ci ma niekto skusenost s tym ze ked mu banka sama ponukla financie ci mu ich aj v zavere schvalila ? Dakujem

zobaka
7. mar 2023

to je dost nizka suma, to hovoria na pockanie, ci je to schvalene, ak to potrebovali niekde posielat, asi nemate dostatocny prijem, urcite sa nezadlzuj, ked napr. nepracujes

ivetka1445
autor
7. mar 2023

@zobaka ano posielala som aj nejake papiere atd lebo dostavam len matersku vyzivne a pridavky

zobaka
7. mar 2023

@ivetka1445 neber ho, zamotas sa, pockaj kym nezacnes pracovat

ivetka1445
autor
7. mar 2023

@zobaka myslis ze by to na matersku odklepli ? ja si myslim ze nie

zobaka
7. mar 2023

@ivetka1445 pravdepodobne neschvalia

mima1608
7. mar 2023

Áno, poznám prípad, že ponúkli a nakoniec nedali. Ja som momentálne od konca októbra PN (tehotná) a aj mne vyvolávali a núkali mi spotrebák 😅

ivetka1445
autor
7. mar 2023

@zobaka aj ja si myslim

ivetka1445
autor
7. mar 2023

@mima1608 no tak to bude asi aj moj pripad ze skor nie ako ano 😊😁

petamich
7. mar 2023

nie nie je to garantovane, kazdy uver aktualne podlieha schvaleniu aj ten predschvaleny - a kedze materska sa akceptuje iba do vysky rodicovskeho prispevku a aj to iba v kombinacii s inym prijmom ak si sama ziadatelka, tak ti ho na 100% neschvalia a este aj budes mat zaznam o neschvalenej ziadosti

inak v profile mas tri deti - ak si sama ziadatelka a z prijmu odpocitaju zivotne minumum na teba a deti, tak ti vlastne ostane ziadny prijem na pripadny uver (to len pre ilustraciu, kedze samotny rodicak ako prijem nestaci)

ivetka1445
autor
7. mar 2023

@petamich samozrejme chapem ja som to tej pani hned hovorila no nejak moc naliehala😂

petamich
7. mar 2023

@ivetka1445 tak asi si potrebovala ciarku spravit - mne tak minule volala z mBank a ja som ju presviedcala, ze to je zbytocne a ona ze to nevieme, ci je 😂 no budem ju ja presviedcat, este som si pomyslela, ze maju nejaku novinku, tak si vravim, ze okej ked to pojde aspon prenesiem uver z Tatry kde na stvu mesacnym poplatkom za ucet...tak sme vyplnali ziadost a v casti prijem sa zasekla, lebo moznost rodicak tam samozrejme nemala a este, ze dam tam UPSVaR ako zamestnavatela a ja ze ci je sisi, ved ja u nich nepracujem, len mi davku posielaju 😵‍💫😵‍💫 nad moje pochopenie niekedy tieto slecny/panie

ivetka1445
autor
7. mar 2023

@petamich Tak to mala pani /slecna odvahu 😂 teda no akoze v kazdom pripade by som sa potesila keby schvalily dost by mi to pomohlo ale asi sa mozem rozlucit 😁