Potrebujem pôžičku

tanja7613
5. sep 2013

Ahojte, chcem velmi nejaky malicky domcek , na nete su aj za 5000 eur,sice bez elektriny,ale mne ide cisto o nieco svoje co sa casom prerobi... lenze problemom su peniaze, momentalne byvam s priatelom a synom u svokrovcou,ktori pytaju nehorazne peniaze za to ze sme tu. Takze ja si potrebujem vziat pozicku. Priatel nemoze , lebo uz jednu ma z minulosti ked sme este neboli spolu. Tak moja otazka znie kde dostanem pozicku ked som na materskej? Volala som do jednej banky a tam povedali ze ak nepoberam matersku aspon 6 mesiacov, nic nedostanem. A v druhej povedali ze ak som pred nastupom na matersku nepracovala tiez mi nedaju. Ako postupovat? Takto sa zit neda, stale v strese. ☹

frances_123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frances_123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martasz
18. máj 2014

Nechcem sa Ti hrabať vo vačku, ale si si istá, že by ste zvládli splácať? Rekonštrukcia domu nie je žiadna sranda, "časom sa dorobí" - OK, ale kde na to zoberieš financie, ak musíš žiť aj splácať úver? Podnájom by mohol byť dočasným riešením, pokiaľ ste traja, stačí trebárs aj garzónka alebo jednoizbový byt na začiatok a keď sa zamestnáš, môžete si zobrať úver a splácať vlastné.....Tvoju situáciu dôverne poznám z osobnej skúsenosti z minulosti - síce my sme boli bez dieťaťa a dlho sme nevedeli vyriešiť bytový problém. Držím palce, len nerobte zo zúfalstva veľké chyby napr. zadĺžiť sa a kúpiť niečo, čo za chvíľu padne na Vás....

03babicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewaen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evasedeva
23. máj 2014

Som na tom podobne,neostava nic ine len veriť'ze sa to raz zmeni,ked nastupis do zamestania.Zatial ti želam pevne nervy a vídrž.Uvidíš všetko bude lepšie,len nezabudni,záleží na vás dvoch ako veľmi to chcete.Pekný deň. 🙂

johnluther
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marvinsherlock
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misko1234
9. jan 2015

zdravim ja hladam pozicku 100 eur ale nakolko som inv. dochodca viem splacat 10 eur mesacne a ak by dakto bol ochotny pozicat tak splatim 120 eur prvu splatku dam tento mesiac 19 ho a tak budem splacat vzdy 19 den v mesiaci ziadal som aj o pozicky cez internet zial nepozicali mi viem naozaj seriozne splatit bud osobne alebo na vas ucet seriozny zaujemcovia piste prosim co najskor v sukromnej sprave vam potom poslem kontakt na mna dakujem. S pozdravom a podakovanim Michael Brostík.

libka1
9. jan 2015

@marvinsherlock 2% na mesiac predpokladam 😀 gratulujem k podnikatelskej cinnosti na urovni 😝

misko1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rachel36a
24. jan 2015

Na materskej ti ziadna banka nepozicia a este ani nemas prac.zmluvu, pozicia ti jedine nebankovka, tak to si radsej hodit maslu, to by si nikdy nesplatila...a z coho chces vlastne splacat uver a este prerabat, ked tvoj prijem bude 200€?

rachel36a
24. jan 2015

@babymum moj kamarat mal takyto problem a ani po dvoch rokoch co vsetky dlzoby splatil mu ziadna banka nechce dat uver

rachel36a
24. jan 2015

@kristinka0707 a co si v socializme? Vtedy pidniky ponukali nenavratne pozicky za odpracovane roky

roxy289
24. jan 2015

@03babicka napis do ludia ludom mozno tam ti pomozu naskor si overia identitu a ci tie peniaze surene potrebujete potom si mozes zalozit ucet a opisat vas pribeh pekny vecer

03babicka
25. jan 2015

@roxy289 uz nepotrebujem vybavila som si ale dik

aduuus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelika_farkasova
28. apr 2015

@rachel36a, @babymum, negatívny zápis v úverovom registri zaniká automaticky 5 rokov po jeho vyriešení, teda napríklad 5 rokov po splatení dlžnej sumy, ktorá sa nespláca načas a je v omeškaní. Pokiaľ sa pôžička spláca načas, všetko je v poriadku a negatívny záznam sa v úverovom registri nevytvorí.Tu sú spísané najbežnejšie otázky a odpovede ohľadom úverového registra - http://www.sbcb.sk/otazky.html

babymum
29. apr 2015

Ďakujem

dannyoscar111
29. feb 2016

Potrebujete naliehavú pôžičku platiť účty, nákup tovaru a služieb, aby začať podnikať? Ak áno, platí dnes a dostať schválený. napíšte nám na danoscar9@gmail.com

sabinka777
1. mar 2016

Ahoj neviem niekto kto by poskitol pozicku na matersku

dannyoscar111
1. mar 2016

Ja vám môže poskytnúť úver a musíte mi poslať e-mail obsahujúci vašu e-mailovú adresu a výšku úveru potrebné a dĺžky trvania

sabinka777
1. mar 2016

@dannyoscar111 a to dáte mi aj keď som na materskej

103dominecqa103
1. mar 2016

Dobrý večer pripájam sa tiež neviete kto by mi dal pôžičku ked som na Md ? Provident nechcem riešiť. Ďakujem za pomoc 🙂

andrea1103
2. mar 2016

Treba si pozrieť stránku https://www.financnykompas.sk/hypoteka tam sú porovnanie hypoték, podmienky, čo k tomu treba. 🙂

dannyoscar111
2. mar 2016

Koľko úver budete potrebovať?

vojtech22
4. jan 2017

kto pozicia 200evra a vratim 250vvra dakujem

misko1234
27. jan 2017

Dobrí den potrebujem malu požicku pre choreho kamarata ma rakovinu lymfatickych uzlin chcem mu pomoct dozbierat album futbalistov a kupit mu nejake veci atd nakolko som inv. dochodca potrebujem sumu len 50 eur to staci budem splacat mesacne po 10 eur niekedy ak sa bude dat aj viac a dalej by bolo plus keby to bol clovek s bankou čsob urcite nebudu problemy za to rucim ak by ste mohli pomoct prosim napište mi nie sem ale sukromnu spravu dakujem.

miracleloanservice
Odpoveď bola odstránená
Zobraz