Potrebujem pôžičku

tanja7613
5. sep 2013

Ahojte, chcem velmi nejaky malicky domcek , na nete su aj za 5000 eur,sice bez elektriny,ale mne ide cisto o nieco svoje co sa casom prerobi... lenze problemom su peniaze, momentalne byvam s priatelom a synom u svokrovcou,ktori pytaju nehorazne peniaze za to ze sme tu. Takze ja si potrebujem vziat pozicku. Priatel nemoze , lebo uz jednu ma z minulosti ked sme este neboli spolu. Tak moja otazka znie kde dostanem pozicku ked som na materskej? Volala som do jednej banky a tam povedali ze ak nepoberam matersku aspon 6 mesiacov, nic nedostanem. A v druhej povedali ze ak som pred nastupom na matersku nepracovala tiez mi nedaju. Ako postupovat? Takto sa zit neda, stale v strese. ☹

20131313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
1. dec 2013

hej noa a my zerieme seno a volaju nas glupoty 😀 prepac budem vulgarna, ale takych picovin uz je vsade dost, napriklad, ako v zaujme odrbu predavaju auta a vydavaju sa za anglicanov, ala google translator, pritom chuju byva o 2 ulice dalej, vy ani peniaze nechcete, len vsetky udaje, aby ste mohli nekale veci robit 😀 musim sa smiat ako blazen, tak isto robia aj s byvanim, ja byt Diter, ja zit Velka Britania, ja Vam poslat kluce lodnou spolocnostou, prosim vase udaje a teraz este aj uver? ako chod do pice odtial!!!!!!! 😠

sorka baby ked si toto precitate, ale na take nemam nervy...

lizatko1009
1. dec 2013

a ovsem v dnesnej dobe, ma uz aj retard pristup na internet a ked bude chciet niekto uver, si pojde do banky prezistit sam a sam si najde na internete co mu bude vyhovovat, nepotrebuje financakoch a ludi co ich chcu len obrat o peniaze nie pozicat! TO JE MOJ NAZOR a toto je stranka o niecom inom!!!!!

matt8
3. dec 2013

Ja si myslím že logické aj finančne gramotné by bolo refinancovať priateľovú hypo a zobrať navyše keď potrebujete menej. Ak to samozrejme vyjde. lebo podnájom je sice v pohode ale platiť 300 eur niekomu a neni to vaše .. pri hypoteke platite rovnako ale po splatený hypoteky vam ostane byt. A po 30 rokov v podnajme nič.. Zaleží aký zostatok ma priatel a aký príjem atď.

richie123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna333p
16. dec 2013

@tanja7613 Viem Vám pomôcť kontaktujte ma na tel.čísle 0915851030

sis789
18. dec 2013
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

viem, že sa asiteraz zlakneš, ale skus nebankovku.... ja som si požičivala od nebankovky minulý rok a boli fakt seriozni... mrkni ich ak chceš http://www.moneynow.cz/ ... držím palce a prajem veľa sily!

juedw11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
icicbank
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
becky12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fomarik
19. jan 2014

@becky12345 prosim,precitajte si to po sebe. Je to vytrhnute z kontextu, com vlastne pisete? Koho tu lanarite ? Text je akokeby prekopirovany a chybaju v nom slova. Na toto by som nenalatela ani co by co bolo.

katy2
19. jan 2014

@fomarik To vyzera ako anglicky text prelozeny PC translatorom a skopirovany sem

fomarik
19. jan 2014

@katy2 ano a tiez prispevky vyssie su presne take iste- oblbovaky bez hlavy a paty. Vobec ale vobec sa mi toto nepaci a nikdy v zvote, ani co by som bola v neviem akych sra...c ..ka...ch, tak by som taketo ponuky obchadzala veeeelkym oblukom.

fomarik
19. jan 2014

@icicbank
@juedw11 viete citat? Tak s precitajte vase blbe prispevky o nicom, co ste madari alebo taliani ? Hanba vam sem vypisovat a lanarit ludi na vase nekale praktiky. Ved to bije do oci, ze ste podvodnici.

katy2
20. jan 2014

@fomarik to je podla mna jedna a ta ista osoba 😉

berrymcdave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berrymcdave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka0707
11. feb 2014

Chcela by som s poradit ako je to s nenavratnou požickou, Vie niekto niečo o tom?
dakujem

zuzica219
11. feb 2014

ono nieje problém kúpiť dom za 5000eur bez elektriny my sme tiež za tolko kúpili, manžel robí v nemecku a trvalo nám 3roky kým sme ho opravili rekonštrukcia stála viac ako 50000eur.až mi je z toho nevolno, ale našťastie bez úveru...

chiechie
15. feb 2014

@tanja7613 ahoj, na materskej ti pozicku daju aku vysku?asi to vela nebude, a aj keby, splacala by si , a prerabala by si za co????????a kedy,,, radsej trosku nasetrit a riesit potom, a kolko ta to vyjde mesacne u svokrovcov to byvanie?co tak nejaky lacnejsi prenajom 🙂

sholaclark
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzena38
17. feb 2014

@tanja7613 a v ktorom meste byvate

mrsdonna123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrsdonna123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peterlipa
15. apr 2014

Dobry den,
poradil by som prehladnu jednoducho stranku s tymi najdostupnejsimi pozickami. http://epozicky.net . Rovno na nej sa da vyplnit formular a poslat na posudenie.
dufam ze som pomohol 🙂

doric
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babymum
22. apr 2014

Dobry vecer, ja by som sa chcela opytat, ze priatel mal poZicky v roznich bankach, ale prisiel o pracu a na jednu pozicku si dal odklat pol roka ale teraz si tie vsetky pozicky vyplatil, chcem sa opytat po akom case si bude moct zobrat zase pozicku, kedy nebude na listine neplaticou, Zanika to hned tim ked si ich vsetky vyplati alebo az po nejakom case?

jimbridger
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marika_pb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenoci88
1. máj 2014

Nutne a hlavne rýchlo potrebujem požičať 200 eur do zajtra potrebujem vyplatiť nájomne mám 3malé detičky manžel zarába ale nechcú mu dať zálohu, skúšali sme všetko ale nikde nám nedajú, môžte mi nejako pomôcť???

​Dakujem krásne