Potrebujem pôžičku od súkromnej osoby

skydivemimi
20. nov 2017

Ahojte, chcela by som poprosit o radu. Prosim moralizovanie si nechajte. Pozical si tu niekedy niekto od sukromnej osoby, pripadne poznate niekoho kto sa tymto zivi? Nemyslim rodinu! Potrebujem pozicku, cim skor, s tym, ze splatit ju viem po Novom roku. (Nie banka)

piece
20. nov 2017

Nebankovky máš na každom kroku, stačí sa pozrieť do nejakých miestnych novín a budeš tam mať 10 reklám o tom ako ti požičajú. Len treba myslieť na to, že to je asi napredraženejšia a najnebezpečnejšia cesta ako si požičiať peniaze..

fefe123
20. nov 2017

moralizovať nebudem, je to každého osobná vec, aj keď požičať si od súkromnej osoby je naozaj hazard, predpokladám, že vám už ani nebankovka nepožičia,.... ale väčšinou sú také ponuky v regionálnych novinách...

terezka1947
20. nov 2017

@skydivemimi požičaj buď od priateľa alebo nepiziciavaj od kadekoho,lebo ľudia sú všelijakí....aby si nedoplatila na neserioznost

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emilia25
20. nov 2017

Su aj tie pozicky cez telefon co chodi ta reklama s tou telkou a dedkom.este poradim nieco zalozit do zalozne po novom roku vytiahnete.moja mama aj velky televizor s tym bachorom tak chodila zakladat na karicke.

loginexistuje
20. nov 2017

Dnes uz pozičať hocikomu bez zalozneho prava na nehnutelnosť je blaznovstvo... možno iba rodine .. aj to treba brat, že to už vidieť nemusí...
dlžník pôjde do osobného bankrotu a nemusi vrátiť nič.

0livia0
20. nov 2017

aj na internete je množstvo úžerníkov, čo požičiavajú , stačí pozrieť bazoš. Títo ľudia však majú neskutočné úroky, požičajú 300 € a chcú späť 600 €. Ďalšia možnosť je záložňa, tam je to aspoň ako tak ošetrené zmluvou a tie úroky tiež nie sú nejaké likvidačné.
Určite by som sa na vašom mieste najradšej obrátila na banku, veď banka kam vám chodí každý mesiac mzda, nemá problém požičať , bez akéhokoľvek dokladovania. Ak aj viete,že po Novom roku to môžete riadne, rýchlo a jednorázovo splatiť, tak aj takúto možnosť ponúka snáď každá banka a máte to za super úrok + ešte k tomu aj bodík u vašej banky za dobrého klienta čo si splatil dlh.

loginexistuje
20. nov 2017

@skydivemimi skus mozno Dobreho anjela, ludialudom alebo nejake nadacie .. ak si teda onko pacient ako mas v blogu

deti95060810
20. nov 2017

aj na sociálnom v danom meste - aj tam treba skúsiť....
U nás dávajú pre soc. slabších nejaké e - na mestskom úrade ....

mihula
20. nov 2017

@terezka1947 naozaj,ludia su vselijakí,len aby ten,kto jej požicia nemal oči pre plač

dagmarbarjakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka1947
20. nov 2017

@mihula no.veru....moze byt vselijako,ale snad naozaj potrebuje autorka peniaze a veru,doba je zla....ale dufam,ze ma okolo seba ludi,kt.jej pomozu...a nebudu lutovat

dagmarbarjakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzpar
21. nov 2017

Moralizovat sa v takomto pripade bohuzial musi. Radsej od nebankovky ako od nejakeho sukromnika. Neviem, radsej by som sa takym ludom snazila vyhnut oblukom

rucka77
21. nov 2017

To je strašne veľké riziko si takto požičiavať, či už je to súkromník alebo nebankovka, plus tú pôžičku môžeš preplatiť aj 200%

vierasvarcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz