Pôžička alebo úver pre ženu na materskej dovolenke

monny155
17. jan 2014

Ahojte, potrebujem poradiť ohľadom vyššej pôžičky alebo skôr úveru pre ženy na MD, keďže zatiaľ som natrafila len na negatívne odpovede, že sa to nedá....To sme až tak zle na tom, keďže sme na MD??? ☹

sissy27
17. jan 2014

@monny155 a z čoho by si to chcela akože splácať ? 😅 veď ty nemáš príjem, tak je logické, že ti nikto seriózny pôžičku neposkytne...
rodičovský príspevok je sociálna dávka a slúži na zabezpečenie riadnej starostlivosti o dieťa, to nie je tvoj príjem

ivet1371
17. jan 2014

v normalnej banke nedaju.nemaš šancu.len u zdieračov daju.

monny155
autor
17. jan 2014

@sissy27 splacat by sme to vedeli, kedže žijem s partnerom, ktorý má stály príjem, lenže má exekúciu( hlúposť z nezodpovednosti a mladosti) , vlastne kvôli tomu hľadám ja, kedže jemu nedajú...

monny155
autor
17. jan 2014

@ivet1371 no praveže takto to nechcem, preplatím majland ☹

majka99999
17. jan 2014

@monny155 tak nech vybavi tu exekuciu a potom mu mozno niekto da...

sissy27
17. jan 2014

@monny155 ale toto si nikto normálny na krk nezoberie, raz je úver písaný na teba a ty si jediná, kto bude povinná ho splácať, ak ti on povie, že ti prachy na to nedá alebo ostane bez roboty, len a len teba bude banka naháňať... tvoj partner očividne má problém s platobnou disciplínou, ty príjem nemáš, tam nie je o čom... ty by si takémuto páru v pohode a s dôverou požičala peniaze a ešte ako sama píšeš, vyššiu čiastku?

matozazzo
17. jan 2014

Asi ta nepotesim, ale nedaju. Ak ma exekuciu, aj ked ju vyplati, ma zapis. RP neberu ako prijem. Podnikala som uz pol roka, videli vsetko na ucte, ale oficialne som bola na RP a neakceptovali to, az ked som podala danove priznanie. A ked zijes s priatelom, posudzuju len teba a dieta, a to ti ani z RP nevyjde na splatky. Jedine poziciat od znamych, rodiny. A na oplatku im ponukni nejaku zaruku.

luba28
17. jan 2014

@sissy27 ano,mas pravdu,..ja som tiez pre taku hlupost doplatila,...tiez bolo,ze ja budem platit,sluby a nakoniec ostalo vsetko na mna,....

dai
17. jan 2014

@monny155 citaj co ti baby pisu... pises ze je to partner a k tomu ma exekuciu, cize niekde uz zlyhal... bud sa vysporiadajte aby vas posudzovali ako par, alebo vyrieste exekuciu a nasledne osobnou konzultaciou v banke sa snazte ziskat doveru - nie ale ty - tebe ako zene bez prijmu nikto seriozny pozicku neda... ( a dobre tak )

sense
17. jan 2014

budem zla ale nebud blba potrebujes s PRIATELOM pozicku kt. ma exekuciu, a z coho budes platit ak sa mily PRIATEL na teba vykasle alebo platit nebude....RP su peniaze za to ze sa staras od ieta.....ako radi matozazzo skus rodinu a priatelov alebo prehodnot ci naozaj potrebujes tu pozicku....

tutky
17. jan 2014

vyskusaj postovu banku,ale zavisi aj od vysky neviem ci ti daju ale u nas davali aj neprisposobivym obcanom,nejdem ti pisat o tom ci je to spravne odpovedam na tvoju otazku 😉 😉

zlte_kuriatko
17. jan 2014

ja byť tebou nerobila by som to... náhodou sa ti cesty s priatelom rozídu a budeš v poriadnej kaši.