Prečerpanie v Prima banke

18. sep 2023

Ahojte,pisem anonymne aj preto že ma tu poznajú a aj sa hanbím. Jedna sa o to, že tento mesiac veľa výdavkov sme mali,dnes som zaplatila všetky potrebné veci a pozerám že nám na jedlo strašne malo peniazkov ostalo, rozmýšľam nad prečerpaním lebo chyba nám 200€. Čo sa týka rodiny bohužiaľ nemá nám kto pomôcť a preto idem tu pre radu, reálne skúsenosti že keď 200€ budem žiadať na prečerpanie da sa to hneď buduci mesiac vrátiť do Prima banky, kvôli úrokom sa bojím. Ďakujem baby za rady😘

mira0611
18. sep 2023

Ahoj, nemas sa zaco hanbit. Vsak je zaciatok skol.roka, normalne aj ja rozmyslam nad precerpanim, lebo syn uz kopu penazi odniesol z domu...🤪🤪
Este taketo 2 tyzdne a bankrot 😅
Neviem ako to maju v prima banke, vo vub a tatra je bezurocne obdobie, 28-30dni, ze ked to vratis do urciteho casu, tak nemas na to urok.
Exmanzel mal, v Tatra banke, a sem-tam platil urok na kreditku, ale to nebolo vela od 3-7euro.

autor
18. sep 2023

@mira0611 dakujem ti za radu,zajtra skočím do banky, úprimne stále som bola proti tomu ale tentoraz je to iné,a preto hneď 8ho by som to chcela vrátiť a nevyužívať to stále lebo viem že potom by to bol kolobeh a naskočili by úroky,vsakkkk toto že najprv som myslela že to sa dokúpi to sa zaplatí a zrazu pozerám že to nijak nevychádza….dakujem ti za radu😘

espritka29
18. sep 2023

Zda sa mi, ze o to vies poziadat aj v apke prima banky. Ak sa ti tam zobrazuje moznosť zriadiť si to, stačí nato kliknúť a čítať. A nemusis nikam chodit.

autor
18. sep 2023

@espritka29 dakujem pozriem to,len pre istotu chcem ísť osobne aby mi potvrdili že keď druhý mesiac to vrátim ( o 3 týždne) ci to budem mať bezplatne.

t1nusa
18. sep 2023

o povolené prečerpanie v Prime vieš požiadať LEN pokiaľ to máš predschválené bankou, tzn. ukazuje ti to v appke/IB a úrok sa ráta potom za každý deň, ktorý čerpáš konkretnu sumu… ak ho predschválený nemáš, nemôžeš si oň požiadať, potom jedine pôžička