Servis okien - zrušenie objednávky

micka81
27. júl 2019

Dobrý deň.
Chcela by som poradiť. Svokra podpísala objednávku na výmenu tesnení na plastových oknách, plus nastavenie okien. Mala by za to zaplatiť 360 eur. Podľa nás sú okná a hlavne tie tesnenia v úplnom poriadku. Chlapík ku nej prišiel sám od seba, nevolala ho a nakecal jej, že ich treba vymeniť... Dá sa odstúpiť od tej objednávky? Nepodpisovala žiadnu zmluvu, len tzv. Objednávku, kde sú uvedené len jej adresa, tel. číslo, popis čo majú urobiť, kedy a suma.

lenasweet
23. nov 2021

@saxana000 u nás boli z EKOPLAST RA s.r.o.

saxana000
23. nov 2021

@lenasweet tak to budu ozaj nejaki spekulanti...

mikulka25
23. nov 2021

Proaim zeny. Sme z Presova.tak koho reap.aku firmu.alebo sukromnu osobu na vymenu tesneni doporucujete.lebo nam za 3 izb.byt vyrubil cenu 450 az 500 e co je podla mna vela ked som si pozrela ceny tesneni.

lenasweet
23. nov 2021

@mikulka25 je to velmi vela, povedzte ze im to dáte urobit za €250 max. ak nesuhlasia, tak hladat inu firmu....ale zatial neviem inu poradit

slovakboy
23. nov 2021

@lenasweet u nás boli z Ecohome alebo Ecodome. Prišiel pán vysvetlil skontroloval pokecal. Do ničoho nenútil. Odporučil vymeniť len tesnenie na balkóne ktoré bolo plastové a plus jednonokno. Zvyšok údržba visiace okna nedoliehajuce. Vybrali sme si že chceme nastaviť všetky okna to stalo 120€ a tie tesnenia boli drahé spolu to bolo 270€. Podpísali sme objednávku a na druhý den volali že kedy môžu prísť montovať. Prišiel pán a za dve hodiny to urobil okna chodia pekne. Oni asi na začiatku robili tlaky a zlá reklama museli to zmeniť. Filozofia je robiť údržbu okien ktorú firmy ktoré montujú okna nerobia.

nikolka1992
23. nov 2021

@slovakboy www.okservis.sk ...keby nieco baby...

luckagu
24. nov 2021

@lenasweet ahoj mozem sa opytat podarilo sa vam zrusit tu objednavku? U nas bol vcera tiez z Ekoplast a tiez sme sa nejako nechali zblbnut, tesnenie nam trreba menit to urcite mame okna uz 15 rocne ale tiez ta cena ma zarazila 8 kridel za 450 eur. Nakoniec nas nejako prehovoril ale ked teraz citam tak sa mi to zda az prilis vela.

mikulka25
24. nov 2021

@luckagu oni robia velky natlak.ked som tomu dedovi ja povedala, ze dakujem(ani nekukol vsetky okna,ziadna termokamera) nech mi necha vizitku ze zajtra sa mu ozvem.ze vzdy si nechavam cas na premyslenie, tak zacal dristat,ze on kvoli nam chodit znova nebude.tak mu vravim,ja chcem byt korektna a ked sa rozhodneme urobit obj. Tak cez vas ked ste za to ohodnoteni....ale asi vedel ze.ten cas kt.som si dala na premyslenie ze mu uz nikdy nezavolam,ze na nete sa nacitam o nich skvosty 🙂 normalne zavolat spat a zrusit. Ved este nic nezamerali a podobne.

mikulka25
24. nov 2021

Inak na tu ekoplastu som sa na modrej streche dost nacitala.ked firma dokaze platit volajucich,anketarov ,obhliadkarov technikov a platy au cez 1000e vyssie tak to musia z niecoho zaplatit preto maju masaker predrazene tesnenia

luckagu
24. nov 2021

@mikulka25 presne tak ze on nebude chodit este raz atd… my sme chceli ze ked tak az aj tak v januari tak ze to sa da teraz napisat a bla bla. Ani neviempreco sme suhlasili asi preto ze sme dosli z prace unaveny ale to nie je vyhovorka ale ked som sa dnes rano zobudils hned mi to doslo. Volala som mu uz nebol taky mily 🤣a ze staci takto ustne zrusit ale ja som pre istotu napisala email so zrusenim objednavky

mikulka25
24. nov 2021

@luckagu dobre ze ste aj email.napisali. 🔝

lenasweet
25. nov 2021

@luckagu ahoj, áno, volala som mu o 3 dni a povedala som, že chceme zrušiť objednávku, lebo sme mali nečakané finančné výdavky. Ale že keď v buducnosti budeme potrebovať opravu, určite sa im ozvem :D Suhlasil, opytal odo mna len meno a zrušil.

Keby nezrušil poslala by som im poštou odstúpenie od zmluvy. Lebo do 7 dní od podpisu môžete odstúpiť dokonca bez udania dôvodu.

civaviacik
10. aug 2022

Dievčatá, aké máte skúsenosti s firmou www.okservis.sk ? Ďakujem

civaviacik
10. aug 2022

@nikolka1992 Aká je skúsenosť?

nikolka1992
17. aug 2022

@civaviacik maximalna spokojnost

civaviacik
23. aug 2022

@nikolka1992 a cena je nie premrštená?

nikolka1992
26. aug 2022

@civaviacik podla toho co chcete robit ale vyplatj sa usetrite ma kureni nefuka klucky super tesnenie tiez balkony nevrzgaju ako nove