Skúsenosti s poradcom z Popradu

tamaratop
28. feb 2016

Caute baby chcem sa opytat ci mate skusenost s financnym poradcom konkretne p.Jopekom z Popradu robi pre Partners group.mi bol odporuceny z rodiny ale nemam skusenost s takym niecim,ci je seriozny a ci niekomu uz pomohol s financiami.dakujem za pomoc

katariiiina
29. feb 2016

Toho človeka nepoznám, ale spoločnosť áno. Sú to predajcovia AXY!!! Že vraj najlepšia poisťovňa, no jasne, hlavne že som tam stratila plno peňazí, keďže tie fondy sú v mínusových hodnotách!!Ak ti to neponúkne, môžeš s ním bez obáv spolupracovať 🙂

natalipp20
29. feb 2016

Toho pans nepoznam ale celkovo s pg by som uz nespolupracovala zbytocne vela uctov som mala pouzatvaranych slsp, axa, pioneer... a vraj celozivotna spolupraca no ked som po 2 rokoch nieco potrebovala tak nikto nemal cas pokial si nieco nove neuzavriem a zmluvy som mala take ze ked som napr v axe chcela nahlasit zmenu mena alebo zrusit ucet tak som nemohla lebo sa to dalo len cez pg. No a tam proste nikto nic rusit nechcel... cele zle....to je moja skusenost

nikuska888
1. mar 2016

My u neho mame tiez ucty.a ako katariina vravi my uz mame axu,pioneer,manzel ma zivotku a ani bohovy sa nevyznam v tom zbytocne papiere a komplikovane vsetko.

nikuska888
1. mar 2016

@katariiiina aj ja som si chcela zriadit nejake sporenie na dochodok,a ze mi to nespravi ze musim mat aj zivotku.tak som vravela ze ja zivotku nechcem ktovie ci tie peniaze by neboli zbytocne.a ci by v pripade choroby aj nieco vyplatili. A doteraz mi nic neponukol akoze bohova spolupraca.ja chcela len sporit ale ze sa to bez nej neda

nikuska888
1. mar 2016

A po dalsie na pioneer sa nedostanes to je kus divne nie?

katariiiina
1. mar 2016

Baby dávajte si pozor na sporenia cez životné poistenia! Stačí si dať do Google: sporenie cez životné poistenie, až sa Vám hlava zakrúti, ako to vlastne funguje! Do 10 rokov nie je šanca, aby ste dostali to, čo vložíte, aj keby fondy mali fakt pekné výnosy, platíte daň pri výbere, prvé dva roky ste na nule a tie poplatky poisťovne počas celej doby, čisté zderstvo!

katariiiina
1. mar 2016

@nikuska888 Ako si myslela, že sa nedostaneš na Pioneer? A určite sa nedaj, že musíš mať aj životku, to mi pripadá, že inak sa s tebou ani baviť nebude 😖

nikuska888
2. mar 2016

@katariiiina na svoj ucet v pioneery ma nepusti ,aj financnik to povedal ze sa nedostaneme iba on.ale uz o 2 roky nam to nastastie konci .a nebude sa bavit o nicom lebo ze zivotka je potrebna.a bez mi to zial neurobi,sice neviem co ma pioneer s tym,ked to je len na 10 rokov.dochodok s tym nic nema.ze on sa nepusta do zlych investicii klienta.ze on robi kvalitne sluzby.ze ked chcem mat bez poistky ze mozem ist za hocijakym poradcom a ze mi tak urobi

cisko39
2. mar 2016

@tamaratop poradcu si vyberajte len na základe odporúčaní od realných klientov a nie od odporúčanie rodiny lebo......
Máte právo si vyziadať od poradcu kontakty na jeho klientov aby Vám potvrdili referencie.Aspoň já kontakty poskytnem samozrejme zo súhlasom s klienta.