Sporenie so Zunom a vaše skúsenosti

vanesa
13. aug 2012

Mate niekto skusenosti so sporenim alebo s uctom v Zune? Dakujem 🙂

mandragora22
13. aug 2012

@vanesa ahoj, mam zuno tusim uz od 02/2011, cize 1,5 roka, nemozem "povedat" pol kriveho slova, vynikajuco sa s tym robi (s IB), peniaze su ihned pripisane, teda ked mi niekto posle platbu aj z inej banky v pondelok, v UTO ich mam na ucte, tak isto aj moje peniaze velmi rychlo, do 24 hodin odidu inym ako platba. co sa sporenia tyka, to iste. maximalna spokojnost, uroky pripisane pravdivo a okamzite 1. v mesiaci, ziadne papierovacky, ziadna byrokracia, vsetko vyriesis bud online chatom alebo jednym telefonatom, na zuno nedam dopustit, uz som si zrusila aj dalsie dva ucty v inych bankach, ostala som len na Zune.
jedina nevyhoda su peniaze v hotovosti, pokial nemas ucet plus ci ako sa to vola, tak vyber z bankomatu mas nejak spoplatnovany, ale presne to neviem, lebo ja mam ten "vyssi" typ uctu, takze sa ma netykaju absolutne ziadne poplatky..
ale opakujem, co sa sporenia tyka, pohoda, peniaze ihned, a su v bezpeci, ruci ti zan rakusko ako stat, co je super 😉

vanesa
autor
13. aug 2012

Dakujem za odpoved, takze ty mas asi ucet plus. Asi si ho aj ja otvorim. Pekny zvysok dna 🙂

slavka1307
20. sep 2012

Je tu ešte niekto kto s tým mám skúsenosti ? Vyzerá to veľmi zaujímavo - sporenie s 2,1 percentným úrokom. Je to ozaj taká super banka ?