Union a preventívka u zubára

nikita002
16. feb 2018

Ahojte mamicky prosim vas potrebujem radu otcovi volali do roboty zubarka konkretne ze ide mu spravit preventivku a poistovna ju nechce pustit..volali sme do poistovne a tam je vsetko ok ...neviem kde moze byt chyba ...v pondelok ide tam sak ale je to take divne si myslim ked v poiativni ma vsetko ok

sissy27
16. feb 2018

Tak asi zubárka má prečerpaný limit... Nech spraví otcovi preventívku a hodí mu to do marca...

nikita002
autor
17. feb 2018

@sissy27
@sissy27 hmmmno neviem teda hned sa otec zlakol ze co sa deje ale hned sa hned volalo do poistovne a vsetko ok...ale ona mu robila preventivku a on tam nebol ale pritomni.....

jaruskatt
17. feb 2018

A ma dr.zmluvu s Unionom? Ak nie,treba pred preventivkou priniest papiere z Unionu.

nikita002
autor
17. feb 2018

doteraz nebol problem ved tam chodi stale otec a nemenil poistovu
,

sissy27
17. feb 2018

@nikita002 medzi poisťovňou a tvojim otcom môže byť všetko OK, medzi poisťovňou a zubárkou nemusí. A mohol byť aj nejaký technický problém. Riešiť to ale musí zubárka s poisťovňou, nie tvoj otec ani my.

nikita002
autor
17. feb 2018

@sissy27 ja som chcela len nejaku radu aspom alebo ci nahodou sa to niekomu nestalo ....

sissy27
17. feb 2018

@nikita002 veď myslím, že si ich dostala,ale pre istotu zhrniem- problém je buď medzi zubárkou a poisťovňou (prečerpaný limit, neplatná zmluva) alebo mohol byť v ten deň technický problém. Prípadne ešte možno neuplynul rok od poslednej preventivky a preto ju systém nepustil. Ale riešiť si to musí zubárka.

nikita002
autor
18. feb 2018

@nikita002 no ved zajtra tam ide