Union - neschávalenie preplatku u zubára

20. nov 2022

Ahojte chcem sa spýtať ci sa niekomu stalo ze zamietli preplatiť peniaze za ošetrenie u zubára ziadala som v októbri o preplatenie poslala som aj kópiu blocka aj potvrdenie o preventyvke a prišiel mi email o zamietnutí ze nebol vydokladovany doklad o preventyvke co vôbec nieje pravda a obidva doklady boli poslane keďže som to posielala už 3x a predtým vsetko prišlo aj bolo schválené ako môžem zistiť svoje tvrdenie o zaslaný týchto dokladov kde by som mohla nájsť moju žiadosť ktorú som im poslala cez aplikáciu ďakujem

nelca84
20. nov 2022

Tak asi si zubarka nevykazala preventivku zatial.

kkatka22
20. nov 2022

Zevraj k tomu treba už aj preventivnu prehliadku od všeobecného lekára . Ale ja nemám Union neviem ako to presne je ale pozrite si podmienky určite to tam bude napísané

aurorastone2
20. nov 2022

@kkatka22 v unione treba zubára gyndu aj všeobecnú 🙏😅

nelca84
20. nov 2022

@aurorastone2 netaraj, to su podmienky vszp, v unione treba mat preventivku u zubara a u vseobecnej

autor
20. nov 2022

Joj no nevedela som o tejto podmienke veru od 1.6.2022 k tomu pridali tuto podmienku o preventyvke u všeobecného ďakujem

aurorastone2
20. nov 2022

@nelca84 to ma musíš hneď urážať, dalo aj slušne napísať ze som sa pomýlila a ano bohužiaľ som sa pomýlila nie som stroj ospravedlňujem sa autorke za omyl

nelca84
20. nov 2022

@aurorastone2 a cim som ta akoze urazila? Netaraj = nemas pravdu. Praveze ty si to napisala skodoradostne, no ale sekla si sa.

miruska655
20. nov 2022

Tiež sa mi to stalo, v piatok mi prišiel meil že nevykazujú prehliadku od všeobecného, takže zubára 80 euro mi zamietli....ach

autor
20. nov 2022

@miruska655 joj no však ja som nevedela tiež ze cosik takéto spravili asik veľa ľudí využívalo tak rýchlo to museli zmeniť aby nemuseli toľkým preplácať toto ma riadne sklamalo tiež som počítala s peniazkami😏

hipuska
20. nov 2022

Vo VšZP je, ze si môžeš dorobiť preventívku do určitého času. Tuším 60 dni? Ja by som rýchlo urobila a podala žiadosť znova.

marryen
20. nov 2022

@hipuska to neprejde. Tam musí byť preventíva pred hotová.

oli18
21. nov 2022

Ani mne neuhradili za hygienu, nemala som vseobecnu preventivnu.