V čom je dobré životné poistenie?

martin5556
3. júl 2023

Cavte.. V com je podla vas dobre zivotne poistenie?
Kolko platite a kde mate uzatvorene?
Diki

amonet
4. júl 2023

@martin5556 ja mam rada toto vysvetlenie: “životne poistenie je ako padak, ked ho nemas ked ho potrebujes uz ho nikdy potrebovat nebudes”

za mna spravne nastavene zivotne poistenie s ohladom na zivotny standard potreby a ocakavania klienta je to najdôležitejsie

a cena a poistovna individualne. kazdy ma iny plat, standard,rezervu, vysku hypo,pocet deti🤷‍♀️ poistovne s najmenej vylukami: Metlife, Youplus, Generali, Nn,

sheila121
4. júl 2023

@martin5556 Chráni ťa pred nečakanými životnými situáciami. Ochories, zranis sa a máš hypotéku a rodinu. Pre mna je najlepší wustenrot lebo mám v tom zdarma aj cestovné a deti.

amonet
4. júl 2023

@sheila121 ale ma najviac vyluk🤷‍♀️

sheila121
4. júl 2023

@amonet každá má nieco. Bez výluk nie je žiadna poisťovňa

amonet
4. júl 2023

@sheila121 ale je rozdiel metlife s minimom a wuestenrot. ked chcem dobre klientovi vyberam to co mu budu plnit a nie to kde sa maju xy moznosti naco sa vyhovoria. si pozri analyzu vyluk u oboch poistovni

stanulienkat
4. júl 2023

Ja som po 20 rokoch zrusila. Zhodnotenie mojich penazi po 20 rokoch v MINUSE. Ked sa ti nieco stane dostanes par stovak a poistovna sa s tebou bude snazit vydrbat. Keby som tie peniaze niekde investovala, tak som aspin v pluse.

sheila121
4. júl 2023

@amonet robíš pre metlife?

amonet
4. júl 2023

@sheila121 nie, mame v portfoliu vsetky poistovne preto poznam presne kto a kolko ma vyluk

amonet
4. júl 2023

@stanulienkat cez poistku sa totiz nespori

sheila121
4. júl 2023

@amonet chápem 🙂

stanulienkat
4. júl 2023

@amonet to ja viem. Len je trochu zvrhle, ze uzivaju vyhody mojich penazi a potom mi vratia menej ako som im dala.

amonet
4. júl 2023

@stanulienkat nuz, nie je to zvrhle je to proste fakt na ktory si pristupila ked si zmluvu podpisala. kazda zmluva obsahuje vpp kde to mas vysvetlene plus ti to mal ozrejmit aj ten s kym si to podpisovala

katkaseiner
4. júl 2023

@stanulienkat poistka nie je o tom že som poistená a ešte sa mi peniaze šetria a úročia...buď investujem, alebo sa poistujem

michal711
4. júl 2023

@stanulienkat o akom zhodnotení točis ? Vidno že nevieš čo je životne poistenie.

amonet
4. júl 2023

@michal711 ja predpokladam ze IŽP

michal711
4. júl 2023

@amonet to mi je jasne len má rozčuľuje že ľudia ani nevedia čo majú

apolka77
4. júl 2023

@stanulienkat tu sa hovorí o životnom poistení !!!...práveže mám blízkeho príbuzného ktorému veľmi ochorela manželka žiaľ nakoniec aj zomrela ale vďaka dobrej životnej poistke v čase choroby dostala fakt nevídaný invalidný dôchodok nehovoriac že po smrti mu bola úplne splatená hypo, sirotské a vdovské fakt že všetko poisťovňa vyplatila , bavíme sa o tisícoch mesačne ..ta poistka sa pravdaže pohybovala cca 150-200 mesačne ...dokonca tesne pred ochorením manželky ho chceli zrušiť nakoniec jeho konkrétne a jeho deti to veľmi podržalo v ťažkých časoch...

sheila121
4. júl 2023

@apolka77 akú mal poisťovňu? Nevieš?

apolka77
4. júl 2023

@sheila121 zistím a napíšem neskôr

stanulienkat
4. júl 2023

@michal711 ja nepisem, ze sa mi mali zhodnotit. Citaj s porozumenim. Mne by stacilo, keby mi vratili, co som im dala.

stanulienkat
4. júl 2023

@apolka77 200e mesacne je dobra palka. Tak mali stastie. Ja co robim s pacientami, tak skoro vsetci tvrdia, ze ich akurat dobre osklbali a ked sa im nieci prihodilo, tak ich odbili so smiesnym peniazom.

michal711
5. júl 2023

@stanulienkat vieš čo znamená slovo poistenie ? Aj PZP je poistenie a tiež sa ti vráti ? Je to isté je aj životné poistenie

nikasmile
5. júl 2023

@amonet fuh tak akože nám Wuestenrot takú pálku navalil, tiež sa obháňali že v cene sú deti ale taká cena? Že 3000e ročne pre 2 osoby? Jasné, že deti zdarma a plus výluky na manžela na veci, ktoré bol liečení🙈 Allianz no problem, pretože kontrolné výsledky boli všetko negat. Cena polovičná. Deti sme dali základy + sporenie. U nás je gro poistky mať chránený úver. Wuestenrot z plnenia je prvá od konca, to sedí.

amonet
5. júl 2023

@nikasmile pozor aj na allianz, su skvely avsak maju tam par hier so slovickami co vedia zle miesat karty

nikasmile
5. júl 2023

@amonet neuzatvárali sme si to my laici takže uvidíme 😀 alebo teda dúfam neuvidíme a nebudeme musieť použiť.

sheila121
5. júl 2023

@nikasmile 3000 ročne? To je blbosť ako traky. Ešte som nevidela takú poistku. Alebo o čom hovoríš? 3000 za čo?

nikasmile
5. júl 2023

@sheila121 ŽP pre mňa a manžela dokopy.

sheila121
5. júl 2023

@nikasmile tak to naozaj neviem čo sa mohlo stať, ale robila som poistku manželskému páru a za oboch to bolo 80 eur a nie 3000. To sa musela stať niekde chyba, ale s takouto poistkou som sa v živote nestretla.

nikasmile
5. júl 2023
sheila121
5. júl 2023

@nikasmile fuha. Sranda. Bolo to niekedy v tejto dobe či dávno?