Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Viete mi poradiť dobrú poistku pre dieťaťko?

1lussy1
3. okt 2011

ahojte viete mi poradiť dobrú poistku pre dieťaťko?Ale asi by sme chceli takú bez šetrenia 🙂

jankas87
3. okt 2011

ahoj, ja mam v alianze farbicku je to celkom ok mesacne platim 20 eur a poistenie v zahranicii je uz v tom. Ja by som odporucala v alianze tam mam obidve dcerky poistene 🙂

bibap
3. okt 2011

ahoj, ja mam cez svokru poistku namieru z ING, je to super, mala je komplet kryta

1lussy1
autor
3. okt 2011

@bibap a kolko platíš mesačne?

mafia102
3. okt 2011

Ja mam tiez v Alianzi Farbicku a som spokojna a da sa aj bez setrenia dat. Dokonca sa tam da aj celu poistku zaplatit naraz, budes mat malu poistenu a este sa ti to aj nakoniec vsetko vrati.

bibap
3. okt 2011

@1lussy1 30 eur

cucu2
13. okt 2011

@1lussy1 ja som asi pred 3 mesiacmi uzatvarala len urazovu poistku bez setrenia v Allianzi. Platim 30 Eur polrocne, cize cca 5 Eur za mesiac.

1lussy1
autor
14. okt 2011

@cucu2 no aj ja by som chcela iba niečo také.A čo je tam všetko v tom zahrnuté?

andreah25
14. okt 2011

Ahoj, my máme Kooperativu za 16 eur mesačne, malý je aj poistený (vrátane bežnej úrazovky) a aj sa mu šetrí. Volá sa to ,,venové poistenie". Vo veku jeho 18 rokov mu ju už nebudeme platiť, ale on dostane vyplatené peniaze až v 25 rokoch (teda až keď bude mať rozum a peniaze nerozfláka 🙂 ). Samozrejme za celé obdobie sa mu peniaze úročia.

ani3012
14. okt 2011

super poistka ! Super poistka !
Nevychvaľujte niečo,čo len platíte...napíšte radšej tie,čo ste mali nejakú poistnú udalosť ,či vám vyplatili to čo vám sľúbili pri zakladaní poistky..... 😉

katy1979
14. okt 2011

my mame ING aj ked to je jedno v podstate. mali sme poistnu udalost. vyplatene sme dostali. stacilo dolozit lekarsku spravu a vypisane tlacivo od potvrdene lekarom. jednalo sa o zlomeninu nohy. detto poistka zo skolky nam bola vyplatena kedze sa to stalo v skolke.
ono je v podstate jedno aku poistovnu si vyberies. ked to je poistovna ktora je na trhu niekolko rokov a ma svoje meno. a je jedno ci je to allianz, ing, generali ci union.

nibiru
14. okt 2011

ja som teraz pozerala prospekt čsob je tam poistenie za 7eur mesacne je to poistenie urazove aj s mnasledkami+pri dopravnych nehodach nemate niektora skusenost?

katy1979
14. okt 2011

@nibiru pozri sa co vsetko kryje a podla toho sa rozhodni

chavele
14. okt 2011

Poistovat deti, okrem poistenia do zahranicia, nema ziaden vyznam. Za peniaze, ktore by ste zaplatili za poistenie deti, radsej dopoistite zivitela rodiny. V pripade, ze by sa mu nieco stalo, su to daleko efektivnejsie investovane peniaze ako tych par euro, co Vam poistovna da, ked si dieta zlomi ruku/nohu.

cucu2
19. okt 2011

@1lussy1 musim sa pozriet a napisem ti. 🙂 . Dokonca sme ju aj teraz vyuzili.

memaja
19. okt 2011

Trojročného mám v Generali - tam platím 16,60/mes. a trojmesačného mám v kooperative za 15,90/mes. Ale páči sa mi názor chavele - aj ja nad tým porozmýšľam.

anavila
20. okt 2011

@katy1979 no ja mam skusenost velmi zlu s ING... je tam poistena segra (ma 26rokov) a zlomila si ruku....tolko papierovačiek okolo toho a nakoniec jej ani nic nezaplatili a to sa odvolala a nic nepomohlo...a jasne ze mala urazovku ale oni zhodnotili ze to niesu trvale nasledky ci co...viac ako rok sa to tahalo a nic z toho aj tak !!! ja deti poiestene nemam a neviem ci dat alebo nie...mam v tom dilemu prave kvoli tomu sestrinmu pripadu....

ainik1
20. okt 2011

ja dceru poistovat nebudem,nepotrebujem zarabat na jej urazoch...radsej sme jej zalozili stavebne sporenie,z toho moze mat peniaze v podstate kedykolvek,nemienim niekam pchat prachy a cakat na ne potom 20-25 rokov.A navyse,ked si to vsetko poratate,za tych x rokov co tam setrite nedostanete vobec nic navyse,ziadne uroky,takze dakujem....setrim jej inak,ked bude treba,peniaze bude mat k dispozicii.Ja aj manzel zivotnu poistku mame,keby sa s nami cosi stalo podedi....Ale hlavny dovod pre nas bol to co som napisala v prvej vete.
Samozrejme,ked cestujeme do zahranicia,davam si poistit vsetko co sa da.

stania81
24. okt 2012

Allianz ....Farbička ....Jednoznačne 🙂

mamavera
24. okt 2012

@ainik1 poistenie nie je o zarábaní na úrazoch detí, je to o tom, že sa môže v živote dieťaťa stať niečo veľmi smutné, keď bude musieť byť týždne, mesiace v nemocnici, ak je to malé dieťa, tak jeden s rodičov s ním. takže príjem bude len jeden, ale výdavky oveľa vyššie. Pár týždňov sa to dá vydržať, ale niekedy to trvá mesiace a keď si rodina trochu vydýchne, tak sa to opakuje...vtedy je dobré každé euro na zaplatenie nadštandartnej izby, alebo len benzínu na návštevy v nemocnici. Nevyznám sa v tom, neviem, či je možné poistiť rodiča pre prípad dlhodobej choroby jeho dieťaťa. Preto mám deti poistené.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli