Výhody a nevýhody v 365 banke

ivanaa346
8. nov 2021

Ahojte .Je tu niekto taky,co si priniesol úver zo svojej pôvodnej banky do 365 banky .Poviete mi výhody a nevýhody? Ste spokojný? Ďakujem.

jakubvojcik
8. nov 2021

@ivanaa346 ja čo mám skúsenosť skrz klientov tak je väčšina pomerne spokojná. Môže sa však niečo zmeniť takže to nezaručujem, že spokojnosť bude aj u vás. V minulosti ešte počas poštovej banky v prípade hypoték bola celkom nespokojnosť napríklad so službami v banke a komunikáciou. Tak uvidíme, ako to bude z dlhodobejšieho merítka aj u 365ky.

petamich
8. nov 2021

@jakubvojcik kedze 365 je premalovana Postova banka a 95% zamestnancov a procesov zostalo rovnakych...a hypoteka je cisto produkt exPABK, kedze online banka 365 ju neponukala, takze tam to bude len premalovane

jakubvojcik
8. nov 2021

@petamich ano s tým súhlasím. Tiež som to tak vnímal, ale keď klientom vychádzali riešenia najlepšie v tejto banke (zväčša refinancovanie) a vyžiadali si to riešiť tam, tak sa tam išlo. No a odkedy to je 365banka nejak nepočúvam aspoň od nich sťažnosti na služby alebo komunikáciu. Ale ako vravím, malé merítko mám ešte a mala doba, uvidíme do budúcna.

janka169
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka323
3. okt 2023

Ahoj, ak by mal niekto zaujem, moj kod na 15€ pri zalozeni uctu:

maria202580
Dakujem

magduska77
6. okt 2023

Ahojte. Ja som maximalne spokojna s bankou. Ak by ste mali zaujem tak s mojim kodom ziskate 15€ zadarmo jana065879

janka169
Odpoveď bola odstránená
Zobraz