Železníky Košice a stratené doklady

anaj44
25. aug 2018

Dobrý večer idem sa vyzalovat keďže som úplne rozhodná

Som na Md čiže veľa penazi nemam. Dnes som šla na zelezniky pozrieť známu ktorá robila rozlúčku zo slobodou.kedze koji nebola som dlho.doma som akého uspala šla na x9 a kým som našla bytovku tak u známej som sa zdržala hodinku a utekala spať na MHD keďže manžel mi písal že malý má hľadá.
Predtým ako som šla so. Uspala malého a utekal na elektroniku keďže som mala pár minút na spoj vzala som si iba op a hotovost30 e ale bez peňaženky dala som si to dobre ja a zazipsovala na zastávke som zistila že nemám kartu na MHD tak som si kúpila lístok cez sms.

Na sídlisku som nevedela presne kde býva tak som trošku bludila potom som našla vchod bola hodinku tám a opäť sa ponáhľal domov no a však....

Vystúpim na našom sídlisku a zistím že nemám op 😖 vzivote som nestratila op a to som behala aj po cz teraz na staré kolená 30 r ako pubertacka ide má trafiť u známej nie je MHD dispečing nenašiel a aj zarobené nová cca 20 plus stratené 30 plus 20 na večierok. Nie dosť že ms je malá ešte toto 😤

No keď som šla z domu tak som sa ponáhľala že som vzala iba hotovosť 39 e plus op

beky1813
25. aug 2018

Este raz?

bjnr
26. aug 2018

Kočka stratila občiansky preukaz, za nový dá 20 alebo 30€ a ešte asi aj za večierok musí zaplatiť a autorka napísala najskôr že si zobrala 30€ z domu plus op a potom v závere tvrdí že to bolo 39€ plus op

anaj44
autor
26. aug 2018

@bjnr to na konci je preklep nechcelo mi písať na začiatku strata op strata hotovosti30 plus nový op poplatok 20 a za večierok som platila 20 úspešný večer minute 70 e 😤 a ešte vybavovačky k tomu

matulik212
26. aug 2018

@beky1813 😂

beky1813
26. aug 2018

@matulik212 nesmiem taketo litanie citat po kratkom spanku. Potom mi nedavaju zmysel

fokuska
26. aug 2018

@anaj44
1. Na to treba zakladat diskusiu? Nestaci si to dat do blogu ako svoj "vylev"?
2. Co ten nazov? Za to ze si stratila OP a peniaze mozu Zelezniky v Kosiciach?
3. Tolko balastu a zbytocneho infa okolo toho, chaotickych viet, skomolenych slov a chybajucich pismem... clovek sa v tom strati.
4. Nerozumiem o com mame diskutovat?

anaj44
autor
26. aug 2018

@fokuska tak necitaj

miku1
26. aug 2018

@anaj44 Cely prispevok chaoticky a uplne zbytocne zalozena diskusia...

fokuska
26. aug 2018

@anaj44 A naco si to pisala? Aby nikto necital?