Životné poistenie

jarka0812
5. okt 2012

Neviete mi prosím niektorá poradiť, ak by som chcela zrušiť životné poistenie a v minulosti som si uplatňovala daňovú úľavu, musím aj po novom niečo vrátiť?
A ešte mám otázku: Máte životné poistenie? A čo vaše deti? Vládzete to platiť počas MD?

3bodky
15. aug 2017

Take poistenie je na nic....ci uz tebe alebo niekomu inemu...urazove poistenie ma pokryvat uraz samotny, dobu liecenia, chir.zakrok, trvale nasledky, hospitalizaciu....a pri tvrdo pracujucich aj pn-ku /SZCO ju nemaju/. Poistku treba aspon raz rocne aktualizovat. Moze sa stat, ze clovek zmeni zamestnanie, narodi sa mu dieta, vezme si uver...... takze..ano, poistka je zle nastavena...usudzujem z toho, kolko ti dali a co sa ta "netylalo"...

3bodky
15. aug 2017

...pardon... netykalo.... a na margo tvojho pripadu...chyba nie je v poistivni, ale v agentovi, co ti ju spisoval

emilia25
15. aug 2017

Ja som tiez poistena aj s detmi.ako som uzatvorila poistku mi maly spadol a roztal si celo tak na chirurgii mu to zalepili lepkami.z poistky sme dostali 80eur za uraz a po roku jazvy 2cm 200eur.

5petusik55
30. aug 2017

@1martin127 takto ťažko hovoriť o tom, či máte poistku dobre alebo zle nastavenú, keďže ju nevidíme. Poistky sa nastavujú na základe vášho príjmu. Poisťovne sa radi chytajú slovíčok uvedených v lekarskej správe. A preto hned keď sa vám úraz stal, ste mali kontaktovať človeka ktorý vám poistku uzatváral. Keď už vám však uznali dobu liečenia na ovela menej dní ako sa úraz realne lieči, mali ste sa odvolať. Toto vsetko by však mal za vas riešiť váš agent 🙂

evittam
31. aug 2017

@5petusik55 Len si zabudla na jednu najpodstatnejšiu vec,ze vacsina tychto "agentov s teplou vodou" zmizne z tvojho dohľadu chvilu po podpise zmluvy a "zhrabnuti" provízie. Kolko z nich realne tu pracu robí dlhsie ako pár tyzdnov,mesiacov. Velmi malo.😉

evittam
31. aug 2017

"Rychlokvasni odbornici" na financie druhych ludi po dvojdnovom skoleni.😁
Samozrejme cest vynimkam.

5petusik55
31. aug 2017

@evittam výstižné pomenovanie 😀 ale je to pravda, sa ani nečudujem že ľudia potom majú väčšinou veľmi zlé skúsenosti...