Kam na výlet s 2-mesačným bábätkom?

2. apr 2024

Kam na výlet s kočíkom? Máme dvojmesačné bábätko a radi by sme išli niekam na výlet ale len tu v okolí. Poraďte niečo.

hedviga2
3. apr 2024

Okolo bytovky???

galganka
3. apr 2024

Bratislava,Trnava, Piešťany, Topoľčany,... Hocikam, kam sa dá dostať s kočíkom / nosičom a tak ďaleko, koľko vydrží v aute 🤷🏼‍♀️

ibatanecnica
3. apr 2024

neviem kde je to len tu v okolí.

harley1205
3. apr 2024

Bábatku to je asi jedno ešte ale hlavný je terén,Tak s kočíkom to také jednoduché nebude, ale na Ranč na malú prechádzku to zvládnete je tam pekne, dá sa tam aj najesť. Mlyn v Tomašíkove,tam je aj krásny veľký park s kaštielom, častokrát sú tam aj farmárske trhy v sobotu.Na Kaskády sa často chodí na priehradu, pre kočík ako stvorené.
Jelka tak isto je tam mlyn, reštaurácia...Pusté Uľany Gazdovský dvor náš sen...
Piešťany Ekopark ale to už je tak ďalej
V Kollárove je pekne pri tom najdlhšom zakrytom drevenom moste ale to už je tak ďalej...

dadka1997
3. apr 2024

Kde s takym babatkom na vylet .. 🫣 za prve nič nebude z toho mať , za druhé takto na vylet by som isla az po prvom zakladnom očkovaní...
Ale ak chcete ist na vylet tak hocikde, kam sa da ist s kocikom

maryetta
3. apr 2024

@ibatanecnica ma uvedene ze galanta.

ibatanecnica
3. apr 2024

@maryetta aha, už som to našla

ysseba
3. apr 2024

Kam len chceš, tam kde to láka teba a manžela, bude to výlet pre VÁS, tomu 2 mesačnému človeku je to úplne jedno či bude za domom, v Tatrách alebo ho budeš voziť okolo Liptovskej Mary 😅

kiki68
3. apr 2024

My sme boli na Mittagskogel u nas s kocikom. A rozne po okoli, kde sa dalo ist s kocikom

cookie29
3. apr 2024

no neviem, ja by som na ziadne velke vylety nechodila, von po okoli a pod, ale dieta potrebuje rezim, vzduch a rodicov. A v tomto obdobi virusov a pod, by som uz vobec netahala do nejakej spolocnosti

autor
3. apr 2024

Ďakujem za nevyžiadané rady.
Ja som sa pýtala "kam na výlet s kočíkom" a nie že či môžem ísť sním niekam, alebo či z toho bude niečo mať.
Nie kvôli nemu chceme ísť niekam, jemu by stačilo v pohode aj na balkón ísť.
Chceme ísť kvôli tomu, lebo doteraz sme chodili skoro každý víkend niekam do prírody, keď bolo pekné počasie. A nechceme doma sedieť alebo len hore dole chodiť po dedine. Ale keďže doteraz sme chodili mimo okres a na túry, tak sa pýtam na miesta kde sa dá ísť s kočíkom do prírody.
Tak veľmi ste mi nepomohli, ale ďakujem 😉

autor
3. apr 2024

@harley1205 ďakujem veľmi pekne 🤗

cookie29
3. apr 2024

@autorka mozno keby si to bola napisala takto podrobnejsie, bola by si skor dostala dekvatnu odpoved. Bohuzial si na MK a mas tu ludi, ktori s dvojmesacnym chodia do baru, na turistiku a podobne...

kiki68
3. apr 2024

A preco by sa to nedalo? Ved to dieta ak ma dostatok pitia, jedla ( kojenie / termoska s vodou na zarobenie UM), tak s nim mozes na prechadzky do prirody. Ja som hned s nasim chodila na styri hodiny von. Hned or 4 dna sme uz bolo dost dlho vonku. Takto som dva roky na materskej behala kade tade po okoli