Kde kúpim detský dezodorant?

neffely
15. máj 2023

Dobrý deň, Poraďte prosím kde v Galante zoženiem detský dezodorant, prípadne odporúčte nejaký s ktorým ste spokojní

kikinder
15. máj 2023

@neffely pre dievča alebo chlapca a koľko ročného?

janocka
15. máj 2023
neffely
autor
15. máj 2023

@kikinder dievča 7 rokov, chúďa potí sa viac ako ja :-/ skúšali sme detský púder ale všetko bolo od púdru . Škoda že ho nerobia v tuhej forme. Tak zisťujem či je niečo dostať pre deti.

hipuska
15. máj 2023

Treba investovať aj do kvalitneho oblečenia

skjatqo
15. máj 2023

@neffely roky som spokojná s sebaMed, kupujem v DM, https://www.mojadm.sk/sebamed-damsky-gulockovy-...

mirkava
15. máj 2023

@neffely panečku ženy asi som z inej planéty, ale prvý krát počujem, resp. čítam spojenie "detský dezodorant"

janocka
15. máj 2023

@mirkava neviem ci existuje detsky, tak som kupila dospelacky bez obsahu hlinika

misulkar
15. máj 2023

Tiež som zháňala, v lekárni mi odporučili deodorant La Roche-Posay - gulička, jemná vôňa, na citlivú pokožku. Skús pozrieť 😉

dominyca9
15. máj 2023

O detskom dezodorante som nikdy nepočula, ale ak by som svojím deťom niečo také potrebovala, určite by som hľadala bez škodlivín. Ja roky používam krémový dezodorant od Dulcie (daj do googlu). Maximálna spokojnosť a nemusím sa báť, že si jeho používaním poškodím zdravie.

misulkar
15. máj 2023

A ešte aby som dodala - vraj detský deodorant ani neexistuje (info z lekárne), tak hľadaj len taký čo najviac "prírodný" bez škodlivých látok.

nevenka
16. máj 2023

@misulkar tiez to budem tak riesit.

No ja som skusala tie deodoranty prirodne, aj so sodou, bylinami, mne to tak vystipalo kozu, az strach, ale kedze ja sa nadmerne potim, tak pouzivam proste Rexonu tu silnejsiu a ani to mi nestaci, takze u mna deodorant bez hlinika proste nestaci. Nedom by som teda skusila tie prirodne, no uvidime, co podedili 😔.

marcellka32
16. máj 2023

7 ročné dieťa sa nemá čo potiť až tak aby z neho lialo..
Za prvé vyšetrenie štítnej žľazy, a za druhé váha je v poriadku?

neffely
autor
19. máj 2023

@marcellka32 váha je ok. Na vyšetrení štítnej žľazy sme ešte neboli hoci dr. Vravela že máš pošle časom keďže aj ja mám autoimunný zápal štítnej žľazy. Není vyslovene mokrá ale sú dni kedy viac behá a je ju až cítiť. Mohlo by to byť tou štítnou? Inak je ok , výška, váha vývoj všetko poriadku

zuzinka888
19. máj 2023

V DM maju veganske bez skodlivyn. Maju ciste zlozenie. Popytaj sa urcite poradia

neffely
autor
19. máj 2023

@zuzinka888 ďakujem už som tam bola a kúpila 😉 až som bola prekvapená koľko druhov majú

petraszw
4. dec 2023

Na https://wikarska.com nájdeš funkčný, prírodný a nielen pre deti, odporúčam.