Kto plánuje rodiť v pôrodnici v Galante?

barboraa22
17. máj 2021

Ahojte bambule. Je tu niekto kto teraz plánuje ísť rodiť do Galanty?

iva289
17. máj 2021

@barboraa22 a som chcela, ale v poslednej dobe som nečítala dobre recenzie

nathuska
17. máj 2021

@barboraa22 Ahoj, ja plánujem rodit v Galante.

barboraa22
autor
18. máj 2021

@iva289 vážne? Čoho sa týkali?? Ja som tam bola pred troma rokmi, okrem jednej sestričky sa nemôžem sťažovať 😅 to bola ale prvotriedna sviňa ...
@nathuska jeej a kedy máš termín? Chcela by som tam zavolať ale ani smrad po nich neni. Asi tam musím skočiť osobne 😇

nathuska
18. máj 2021

@barboraa22 termín mám 1 augusta a ty ?

iva289
18. máj 2021

@barboraa22 no vraj ak si nezaplatís tak si pre nich len ďalšie číslo, a aj s epi je to tam komlikovanse ak by si došla v noci rodiť... Ale uvidíme rozmyslam medzi galantou a Ružinov om mam to cca na na rovnako cestu.

barboraa22
autor
18. máj 2021

@nathuska mám 23septembra 😊

@iva289 Áno áno je to pravda. Ale ja epi nechcem takze to je fajn.

iva289
18. máj 2021

@barboraa22 pri 1.tehu som tiež nechcela ale nakoniec som šla na akútnu sekciu nastastie😊, tak teraz už by som asi chcela epi

niklouka
18. máj 2021

@barboraa22 ja rozmýšľam Galanta,Trnava alebo Nitra, neviem čo by bolo najmenšie zlo 🤔

denisa0504
18. máj 2021

@niklouka aj ja rozmýšľam či Galanta alebo Trnava. Pred 4 rokmi som bola v Galante.. a počula som veľmi dobré ohlasy na Trnavu.. do Nitry ani za svet 😁

miskaleonorbi
18. máj 2021

@barboraa22 ja mám termín 29.5 a budem rodiť v Galante 🙂

petra2019
18. máj 2021

@miskaleonorbi ahoj, dala by si potom prosím recenziu, že aký bol personál? Ja mam termín 23.6. A tiež idem do GA len po tejto korone neviem, som taká neistá aj keď pri prvej som mala dobre skúsenosti..

miskaleonorbi
18. máj 2021

@petra2019 ak nezabudnem dám 🙂

anailuj
18. máj 2021

@barboraa22 Dievčatá ja som pred týždňom prišla z galantskej pôrodnice a za mňa naozaj spokojnosť 😊 nemôžem na nikoho zlé slovo povedať, aj jedlo bolo dobré 👍 všetky doktorky, či už pediatričky, alebo z gynekológie boli milé, mladé, stále sa chodili pýtať, či je všetko v poriadku, ako sa máme. Aj sestričky boli starostlivé a milé.

niklouka
19. máj 2021

@anailuj aj si mala zaplateného lekára?

anailuj
19. máj 2021

@niklouka nemala som ho zaplateného

renata_dr
21. máj 2021

Ja som rodila v Galante v decembri a nemôžem povedať krivé slovo. Všetky doktorky a sestričky z oboch oddelení boli zlaté, primár je svojský, toho si lepšie aj nevšímať, ale inak personál hodnotím naozaj super, až som bola prekvapená. A kto chce a má možnosť mať nadštandartnú izbu, tak tie 3, 4 dni pri cisárskom celkom aj pri telke a bábätku zbehnú.

miskaleonorbi
23. máj 2021

@barboraa22 bola som tam pred pár dňami na pohotovosti . Sestrička jedna taká že by som jej oči vyskriabala . Ostatne take že vyzerajú že im je všetko jedno , teda okrem jednej , jedna bola veľmi milá . Bola sestrička pána dr Šišáka , veľmi milá žena .

denisa0504
25. máj 2021

Ozaj, neviete či aj v Trnave sa dá zaplatiť si svoju izbu?

evinka3007
27. máj 2021

Ja som rodila v Galante pred 2 rokmi a tiez by som tam uz rodit nesla, ja som natrafila na nedobry personal (okrem jednej milej sestricky)...hned po porode za mnou prisla sestra odrapkala mi starostlivost o novorodenca - absolutne som nemala sajnu co hovori nakolko som mala dost co sama so sebou, nevedela som sa dockat kedy odtial vypadneme...a to este moj maly mal novorodenecku zltacku a na vizite ho prosim pekne oslovovali - tento žltý 🙈 ja som cely pobyt tam preplakala 😂 teraz mi to je uz smiesne ale vtedy v tej situacii tam mi bolo ozaj ťažko 🤷‍♀️

ani_sama_neviem
27. máj 2021

@barboraa22 aj ja tam plánujem ísť, už som tam raz rodila pred 6 rokmi a celkom v pohode ;) primára sa jedine bojím ten je taký podivin ale netreba si asi všímať inak si myslím že radšej Galanta ako Trnava, v Trnave nemajú miesto a oddeľujú mamičky od bábätiek čo sa mne nepáči osobne takze radšej Ga ja mám termín 31.5. ;)

miskaleonorbi
29. máj 2021

@barboraa22 Ahojte , tak dnes o 3:05 sa nám narodil náš vytúžený synček Maťko . TP mal byt dnes 29.5🙂 po 12 hodinách v neskutočných bolestiach plných kriku a revu od samého začiatku až po koniec ... mi odtiekla plodová voda . Sestričky po mne stale kričali ze mam dýchať a nie kričať ... dýchala som , len tie bolesti boli hrozne silne . A mysleli si ze len zveličujem celých 12 hodin ,no keď má z hodiny na hodinu pozrela a videla ze ide von hlavička , tak bola dosť prekvapená . Myslela si že sprostá prvorodička len preháňa , hovorila som že mám 2 minútové kontrakcie už dávno pred tým , no ona mi tvrdila že nič sa nedeje to sú len predporodne bolesti .. a že to nemôže až takto bolieť ako to prezentujem . Tento personál 😣 ako vela sestričiek bolo super , až kráľovsky sa správali , ale ja mam furt smolu 😁 a natrafila som presne na tie hnusne ...možno len nemali svoj deň ... A potom sme isli rodiť . Samotné tlačenie trvalo 7 minutiek . Zošita som dosť , ale výsledok stal zato . ❤️ Prepáčte , nechcela som nikoho vystrašiť , to čo sa stalo mne sa nemusí stať každej ... len som sa svami chcela podeliť , lebo treba vedieť že pôrod nieje vždy len krásny a rýchli ...a mala som uz úžasnú doktorku a všetky sestričky okrem dvoch boli a sú super , akoby im milióny platili ❤️

miskaleonorbi
29. máj 2021

@barboraa22 Odporúčam všetkým prvorodickam , sa poriadne napiť pred tým ako pôjdu na vysetrovnu . Neviem či to je všade ale ja som 12 hodín nemohla piť ... na tajnasa som pila trosku .

petra2019
29. máj 2021

@miskaleonorbi tak ty si mala riadnu smolu teda.. 😔 Ale našťastie už je to za tebou a môžeš si užívať maličkého ❤️ držte sa a nech ste čoskoro doma ❤️

anailuj
29. máj 2021

@miskaleonorbi gratulujem k synčekovi 😘❤️👣 prajem vám nech ste obaja zdraví a nech sa rýchlo zotavíš ✊🙏

miskaleonorbi
29. máj 2021

@anailuj
@petra2019 vďaka 🙂

ani_sama_neviem
29. máj 2021

@miskaleonorbi gratulujem k synčekovi 🙂 tak už aj ja som v Galante tak sa možno aj vidíme 🙂 dnes sa nám narodil tiež synatorcek ❤️

nathuska
12. júl 2021

@miskaleonorbi ahoj, chcem sa spýtať ako to je s návštevami v Galantskej pôrodnici? Môže byť muž pri pôrode? Ak treba test tak kolko má platnosť?vopred ďakujem za odpoveď 🙂

miskaleonorbi
12. júl 2021

@nathuska netuším, viem ze test treba lebo sa ma pýtala ale ja som covid prekonala. Tak nevyžadovali odomna test a ani nechceli nech sa otestujem . 🤷🏼‍♀️ Viem že otec pri pôrode môže byt . Ale len pri pôrode a s testom a keď nemá , určite mu tam urobia . A veci na ktoré si sa nepýtala a mám potrebu ti napísať 🤣: Na izbách Rusko treba mat len vtedy keď ideš komunikovať s lekárom . Teda keď sú vizity a tak . A na chodbe by si mala mat . No ja som behala bez Ruska aj na chodbe . No rodila som na konci mája , ako to je tento mesiac 🤷🏼‍♀️ To neviem . Prajem ti nech dostaneš izbu a nie chlievik ako ja.