Koľko ste ochotné zaplatiť za ručne maľovanú tašku?

8. nov 2022

Kolľko ste ochotné zaplatiť za takúto ručne maľovanú plátenú tašku? Ďakujem

thoughtfulweirdo
8. nov 2022

Priznám sa, že netuším, lebo som plátennú tašku ešte nikdy nekupovala, ale je krásna. Ak si ju maľovala, máš talent, len tak ďalej 🙂

janai1
8. nov 2022

10€
A inak ak ich predávaš tak daj link

martinkatinka
8. nov 2022

Vies co, ja sijem tasky a urcujem si cenu sama. Tieto su pidsite, s vnutornym vreckom a cenu som si dala 8€.
Tato tvoja je zrejme kupeny polotorovar a namalovala si obrazok. Takze by som ratala cenu polotovaru a plus kolko si minula farby a kolko casu si pri tom stravila.

laurita285
8. nov 2022

Ja osobne by som si to nikdy nekúpila lebo sa mi takéto veci nepáčia ale určite sa nájdu osoby, čo zaplatia cca 20e.

fiffinkaa
8. nov 2022

4 € by bola cena keby mám nad ňou uvažovať.

zuzanka.zuzu
8. nov 2022

malovanu nic, iba ak by sa malovala predomnou (je az neuveritelne ake sofistikovane sposoby "rychlomalby" tzn.copy&paste existuju, denne to vidim na FB ako su ludia kreativni)

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrykonik33
8. nov 2022

Okolo 7 e

terina25
8. nov 2022

Ja osobne nic. Nepacia sa mi take tasky

miskakyska
8. nov 2022

Ten,kto sa tomu prd rozumie je ochotný dať za takúto tašku 3-4e..ten kto do toho trochu vidí a vie oceniť ručnú prácu tak áno,aj 20 e
..však len farby koľko stoja

beata_k
8. nov 2022

Ak by bola lepsi material, mozno 15€. Len presvita stitok na taske, takze to vidim s kvalitou biedne. Je tenka.

radkaradix
8. nov 2022

daj si cenu za material, plus za svoju robotu a mas vysledok 🙂 bud sa najde niekto, kto to kupi, alebo sa ti to neoplati robit.. ze 4 eura :D :D kokos, za 4 eura by som ani stetec do ruky nechytila..

miskakyska
8. nov 2022

@martinkatinka pekné
.🥰 šikovná

radkaradix
8. nov 2022

@martinkatinka 8 eur? kolko trva usitie takej tasky? material odhadujem minimalne na 4 eura na 1 tasku.. to si ten cas, dajme tomu hodinu az dve vazite na 4 eura? zdvihnite cenu! ten, komu sa to paci, si to kupi aj za drahsie ;)

martinkatinka
8. nov 2022

@radkaradix no, material mam take odstrizky za par centov, nie su na zips, takze len nit, energiu a za cca hodinku ju mam usitu.... Bohuzial ludia nie su ochotni dat viac.... Este aj tuto cenu ofrflu....

martinkatinka
8. nov 2022

@miskakyska dakujem 😍😘

lindous
8. nov 2022

Je krásne namaľovaná, ale kvalita samotnej tašky by ma odradila (aspoň podľa foto) ... nosím plátenky veľa, ale nikdy ich nekupujem, pre seba by som si takúto asi nekúpila, ale ak by som ju chcela niekomu do daru, tak 10-12€, ak by bol kvalitný materiál ...

radkaradix
8. nov 2022

@martinkatinka aha, tak potom je to celkom prijatelna cena 🙂

gab
8. nov 2022

uprimne, velka skoda tolkej roboty s tym, lebo material je prilis tenky, presvita - je to ako riecica. Keby to bolo na kvalitnejsom materiali, avsak treba zvazit, ci je to autorska kresba, alebo len vymalovany obrazok, ktory bol najdeny kdesi na pintereste, nasledne prekopirovany na latku a potom vymalovany. (co zrejme bol) - aj ked je fakt, ze aj na to treba cas.

gab
8. nov 2022

hej, z pinterestu https://www.pinterest.at/pin/144889312999403736/ - cize je to ako omalovanka

lesana25
8. nov 2022

No neviem, ked už maľovať tak aj na niečo pekne, toto je najlacnejší džad z aliexpressu. Už som videla aj taky inzerát že ručne vyšívania záclona za nekresťanské prachy. Sranda, že úplne takú istú mám doma z Mercury marketu, 4€ za meter.

marsmykkok
8. nov 2022

5 eur maximálne

alanko20
8. nov 2022

0€, nikdy by som si to nekúpila

anjelicek26
8. nov 2022

Si velmi sikovna, ale taketo tasky snad nikto uz nepouziva... orientuj sa skor na tricka, jednoduche bavlnene detske rozne pekne motivy, to ide stale...

lintu
8. nov 2022

nič... mrzelo by ma, že sa to rýchlo poobšúcha... škoda peknej maľby.... a popravde ani v okolí som už dávno nevidela nikoho s maľovanou taškou

deti95060810
8. nov 2022

také plátené tašky nosí moja dcéra do školy... jej sa to páči, len neviem či aj s týmto vzorom...
ja max. 4e

kukuk29
8. nov 2022

Mne sa paci ta taska bez tej "originalnej " tvorby. Neviem ci uz casy pomalovat vsetko nepresli a krajsie je to na prirodno bez takychto prikras...🤔
Uz davno som ani nikoho nevidela s takou taskou. Skus svoju tvorbu orientovat na ine veci ako tasky..

dzulik_
8. nov 2022

Ťažko niekto ocení tvoju tvorbu, keď sama nevieš ohodnotiť, koľko by si za ňu chcela.. akúkoľvek cenu si stanovíš, ľudia to zhodnotia ako prehnané 🤷🏻‍♀️ viem čo hovorím, keďže tiež som handmade tvorkyňa. Hlavne si poriadne zrátaj koľko materiálu a času do toho vkladáš a podľa toho ai urči cenu

buberova
8. nov 2022

Túto konkrétne by som si nekúpila, príde mi to ako taký starecký vzor.. ale keby to bolo niečo modernejšie alebo niečo čo mám rada a je unikátne tak 5€ by ma nezabilo, za 10€ by to muselo byť mega ultra špica dokonalé s citovou väzbou.

whatever1
8. nov 2022

@gab To ze mala vzor nic neznamena, urcite to nebolo lahke namalovat. Odviedla peknu pracu. Od omalovanky to ma daleko. Toto je niekolkohodinova praca. Ja by som si ale malovanu tasku nekupila, jedine ak obraz na stenu.