Nedostupná bavlnená látka na eshope

tessa2299
6. dec 2022

Ahojte. Nasla som len jeden eshop, kde predavaju taku istu latku aku chcem. Ale je nedostupna. Tel cislo tam nemaju, pisala som mail, tak som zvedava, co odpisu. Len otazocka, keby idem s obrazkom tej latky do galanterie, myslite, ze tam by mi ju vedeli cez nejakych ich dodavatelov zohnat? 🙂

domireb
6. dec 2022

@tessa2299 to je na danom predajcovi, ale pochybujem, pretoze kupuju cele role v baleniach,kvoli 2 m to nezoberú,jedine, ze sa rozhodnu zobrat latku na dalsi predaj. Pridaj foto, mozno to niektora z nas niekde videla.

tessa2299
autor
6. dec 2022

@domireb dakujem za vysvetlenie. Tu je foto latky. 🙂

domireb
6. dec 2022

@tessa2299 na podobny styl maju poliaci. Napr dresowka skus.

anjelicek26
6. dec 2022

Tuto urcite najdes na nejakom polskom webe... metryicentimetri, dresowka, mamidu, starandfriends a tomu podobne... len to prehrabat. Tato bola dost in asi dva roky dozadu... skus google vyhladavac obrazkov, mozno pomoze

tessa2299
autor
6. dec 2022

@anjelicek26 google vyhladavac nepomohol vobec. Len tu jednu stranku mi naslo. Vyskusam este yie polske stranky

basska_b
6. dec 2022

@tessa2299 Mne v nasej galanterke povedali, ze textilnu metraz nepredavaju. Ale tak opytat sa mozes... len ono, tieto latky raz su, raz nie su, ked sa to minie, uz potom kolkokrat taku istu nik nevyrobi a su zas nejake ine. Ja som na to narazila na jednom eshope pre kojace mamy, boli velice ochotni usit podla mojich predstav, ale ja by som bola skor stastnejsia, keby mi proste poslali to, co je na obrazku. Ale ona mi 2x napisala,ze presne taka latka uz neni, ale je podobna a ze aku chcem... fotoaparat farbu skreslil, moj mobil ju druhykrat skreslil a nakoniec z toho bol rozpacity vysledok