Detský psychológ pre 15 ročnú dcéru v Nitre

jarmila123
17. feb 2015

Ahojte , potrebovala by som poradiť, kde by som našla psychológa v Nitre pre moju 15 ročnů pubertálnu dcéru. Tá puberta je strašná, ja len důfam, že ju to prejde. Je to moc dobré dievča, dobre sa učí, je moc milá, ale máme jeden obrovský problém a to je jej vsťah s otcom, (nie je jej biolog. otec) mojím mužom! ☹ Viem, že v mnohých hádkach má vinu aj moj muž, ale čím ďalej to sledujem tým si viac všímam, že to vyvoláva aj malá a robí nám na prieky. Je obrovský sebec a samoľůba, hladí si iba svojho, ale keď jej muž dáva peniaze tak bez rečí berie! Je to strašné, na dennom poriadku mám hádky či už s mužom,alebo s malou. Veľmi tým trpí náš vsťah, a najviac som potrestaná ja s našou malou druhou dcérou, ktorá má rok. ☹ 😢

janinah
17. feb 2015

No,mať 15 a mama ma ťahá k psychologičke,tak zbohom....k tej psychologičke choď najprv sama,ani to dcére nespomínaj,potom sa uvidí akú radu dostaneš......

nyusika
17. feb 2015

@jarmila123 ako dlho si s tymto muzom ? sama pises, ze niekedy je na vine aj on, v tom pripade je vzpurnost dcery aj pochopitelna. spravte si babsky vylet, len vy dve, porozpravaj sa s nou ako s velkou babou...a rovnako sprav aj s muzom. nech sa navzajom ignoruju, kym toto obdobie prejde. pises, ze je dobra ziacka, ze ine problemy nemate, netahaj ju po psychologoch. skor jej daj najavo, ze ONA je pre teba na prvom mieste.

jarmila123
autor
17. feb 2015

Toto všetko čo píšete @nyusika,@janinah už máme za sebou aj rozhovor s obidvomi aj babské jazdy. Ja som trochu viac benevolentná a dôverčivá k malej. A s tým psychológom prišla malá, po jednom takom rozhovore, tak ho teraz hladám. A s mužom som od jej dvoch rokov, doteraz sa vnímali vždy ako vlastný. A ona vie, že je na prvom mieste, mňa mrzí, že na mňa neberie ohlad a aj tak si stále hladí iba svojho! ☹

janinah
17. feb 2015

A čo povinnosti doma?má nejaké? to vreckové by som tiež priškripla,ak sa nevie "zmestiť do kože",prosto ísť na ňu prísnejšie,aj keď je na to teraz dosť neskoro...

nyusika
17. feb 2015

@jarmila123 jaaaj, tak potom len zatat zuby a pretrpiet toto obdobie 🙂 a s muzom nech sa ignoruju zatial.