Používame cookies. Viac informácií tu. OK
rachel36a
11. jan 2019

Čo ja viem tak je to ešte veľmi málo známe a malo sa to používa kvôli vysokej cene...robia to v BA na celustnom...nám pre malého povedali cenu 4000€ na horné zuby

hettinka
12. jan 2019

@ema_65 Petramed v Čadci

ema_65
autor
12. jan 2019

@rachel36a Práveže sa mi zdá, že to teraz je celkom populárne. Ale 4000€ iba za horné je už naozaj veľa, možnože to súvisí aj s tým, že je to v BA a inde majú lacnejšie, no ale aj tak.

rachel36a
12. jan 2019

@ema_65 žiaľ na toto poisťovňa zatiaľ neprispieva....nás to potrebuje zo zdravotných dôvodov a nechceme klasiku...už teraz mám nervy že ozranom je liečba preplácania a ozaj chorým nie

ema_65
autor
24. jan 2019

Nemáte niekto skúsenosti s Kafkadent v ZA?

hettinka
24. jan 2019

@ema_65 v Petramed sú tiež také ceny, proste to toľko stojí, poisťovňa to vôbec dospelým neprepláca. Náš syn má podkus (spodný predkus), kvôli tomu aj zle artikuluje, nie je to len estetická vada a má len 11 a tiež mu to poisťovňa nepreplatí celé, len spoluúčasť nejaká a nie na všetko. A to bude mať "klasiku", nie neviditeľný strojček.
A nad 18 rokov už nepreplatia nič. A ešte človek môže byť rád, že nájde dobrého odborníka, ktorý ho aj vezme ... my sme obvolali štyroch, kým sme vybavili termín a aj tú čo máme, som musela ukecať,a by vzala staršiu, mladšieho už vzala bez problémov.

ema_65
autor
24. jan 2019

@hettinka Áno, ja viem, že to nepreplácajú a to ani neočakávam. Som za to ochotná zaplatiť 4000€, viac mi už je ľúto za to dať. Preto skôr chcem vedieť či sa ľudia s invisalign full zmestili do tých 4000€ cenovo. A či sú nejaké skúsenosti s invisalign v rámci okolia MT/ZA. Ideme mi o tie recenzie, či sú spokojní so zubármi 🙂

deer123
6. nov 2019

V BA v najlepšej klinike zaoberajúcej sa invisalignom komplet zuby za 3000€.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli