MUDr. Petra Džupová a vaše skúsenosti s ňou

babulka123
3. jan 2012

ahojte.. po dlhom prehovarani mojich kamosiek a po {myslim si } zle nastavenej liecbe mojej dcery u terajsej dr. by som chcela prejst k dr. Dzupovej v BA - ruzinov. chcela by som vediet , ci babulky ktore k nej chodite s detickami ste spokojne, vase nazory , postrehy. Je potrebne dr. pripominat nieco take ako vytery, alebo crp alebo to robi sama od seba. dava ATB len tak z brucha alebo sa snazi aj patrat po pricine ? dakujem velmi pekne za vssetky postrehy..

babulka123
autor
4. jan 2012

nikto nic/? nikto k nej nechodi ???

meganik
4. jan 2012

Ahoj my k nej chodime takmer 3 roky a sme nadmieru spokojni. Crp nam robia takmer pravidelne, mam pocit, ze doktorka nieje zrovna zastanca ATB, takze nam ich dava naozaj az, ked ich treba. Poradi ochotne aj po telefone, pozna nasu dceru od zaciatku po mene, co sme boli prekvapeni, sestricka je taktiez ochotna.Zatial sme nemali zlu skusenost 😉

wwwphotokidssk
4. jan 2012

ahojky, my sme ku nej chodili, ale odisli sme. mala som pocit ze diagnozu urci len tak, pri horucke ani raz neurobila crp, nebola som spokojna. ockovanie deti si da pocas ordinacnych hodin, a ked prides nahodne na cas ked ho ma, tak cakas aj 2 hod. a po prestahovani to bolo este horsie, mensia cakaren, horsie parkovanie. preto sme ju po roku zmenili.

karmelka77
4. jan 2012

@babulka123 ja som chodila od narodenia k jej mame a ak je aspon trochu po nej tak by som tam nesla, a vlastne preto som k nej nedala maleho napriek tomu ze to mam 10 min. peso z domu

babulka123
autor
4. jan 2012

hmm.. tak doteraz som nasla len same pozitiva.. no uvidime..

ja potrebujem zmenu dr. a neviem kam ist s malou ..

marcy30
4. jan 2012

my sme zatial spokojni 🙂

beboo
4. jan 2012

ja chodim k dr. Dzuppovej s obomi detmi a som spokojna. CRP urobila vzdy pokial bolo treba, napr. ked bola teplota bez inych priznakov a pod. a nemuseli sme on ziadat navrhla ho sama. na ockovanie sme chodili v case poradni aj so starsim synom a nikdy nebol problem. je velmi mila a takisto aj sestricka. doverujem jej lebo na rozdiel od prvej pediatricky ktorej jedinou starostou bolo nanutit mi co najviac produktov farmaceutickych firiem pricom zanedbala dost vazny problem, tato lekarka nic nevnucuje a ma zdravy usudok aj co sa ockovania tyka. takze u nas zatial naozaj plna spokojnost.

babulka123
autor
9. jan 2012

dakujem velmi pekne za info .. dnes som bola u nasej dr. zobrat kartu a zajtra sa ideme popozerat ako to u dr. Dzupovej uvidime. tak snad budeme spokojni..

kacenky
8. feb 2012

Ahoj Babulka123, tiez hladam pediatra a nasla som dr. Dzupovu, ktoru by som mala na skok z domu. Bola si uz u nej? ako si bola spokojna na prvy kontakt? dakujem.

alicka7
8. feb 2012

@babulka123 Ahojte, aj mna by zaujimalo, ako ste spokojne s MUDr. Dzuppovou? Neviem sa rozhodnut, aku lekarku vybrat pre nase babo, ktore sa ma narodit koncom februara. Dakujem.

babulka123
autor
8. feb 2012

no ja ti poviem len tolko bola som tam 1x zatial a dojem vyborny .. uz len to ze ju popocuvala fakt precizne, az som sa bala ze tam nieco nasla.. nebolo to len tak hop hop ale fakt si dala zalezat.. velmi mile prostredie, aj sestricka.. viac ti zatial neviem povedat.. chodi tam aj sestra a ta je velmi spokojna.. tak uvidime.. ja mam zatial dojem fakt super..

adelaine
8. feb 2012

ahojte,
tato pani doktorka na prvy dojem posobi velmi milo, usmievava, v nicom nie je problem, kym vyslovene dietatu nic nie je a chodili sme iba do poradni, chodila som tam so synom od narodenia asi 2 mesiace, potom som musela pre hrube zanedbanie odist, nevsimla si priznaky, ktore si pediater vsimat ma, moj syn mal reflux a intoleranciu, my sme sa s nim doma trapili, nevedeli sme, co mu je a ona nam nic nediagnostikovala, iba nas posielala domov, ze mu nic nie je...je iba viac uplakany a bla bla, az manzel doslova buchol pastou do stola, nech uz konecne nieco robi a neh na posle na Kramare alebo niekam, kde nas vysetria, ked ona na to nema, tak nas odoslala a boli sme rovno hospitalizovani.
Po tychto dramatickych okolnostiach som okamzite menila pediatra a teraz som veeelmi spokojna.

alicka7
8. feb 2012

@babulka123
@adelaine Dakujem velmi pekne za vase skusenosti, nech sa vam dari!

zuzuka2007
8. feb 2012

Dobrý den, my sme prešli k Mudr. Džuppovej na odporúčanie kamarátky a môžem zatiaľ len chváliť. Malý sa vôbec nebojí a pani doktorka je veľmi milá. Samozrejme keby prišiel nejaký vačší problém tak každému vyhovuje iný prístup a iné jednanie. My sme zmenili lekárku Mudr. Martinkovič lebo nám začala vnucovať očkovania spôsobom, že sme sprostí a nechceme dať malého zaočkovať proti ovčím kiahnam a pod. Každému vyhovuje niečo iné... 🙂

vikusjk
14. feb 2012

@adelaine Ahoj, ja som tiež zvažovala, že jej zavolám, či nás vezme s malou, no keď čítam tvoju skúsenosť, tak som na vážkach... Smiem vedieť, koho máš teraz? Ja by som rada niekoho v Ružinove a okolí, nech to nemáme ďaleko z domu. Dík 😉

adelaine
14. feb 2012

@vikusjk som u Dr. Zborilovej, sidli v Ruzinovskej poliklinike, len mam pocit, ze ma plny stav, treba skusit...
a ak by som mohla okomentovat tuto nasu novu doktorku, tak by mi nestacili slova chvaly 🙂 ja som uplne spokojna

abbie
14. feb 2012

absolutne neodporucam !! pred par dnami som od nej zobrala kartu a utekala s malym kade lahsie 😠 ona posobi na prvy pohlad velmi milo, ale ak je nejaky problem, tak je uplne, ale uplne nemozna ...ak chces viac, tak sa mi ozvi v IP, ale ju si urcite neber ... a ma strasne vela deti a to asi ide na ukor kvality ...
@babulka123
@vikusjk

vikusjk
14. feb 2012

@adelaine Dik za tip, skusim teda co to vygooglit aj o nej a porovnat, bohuzial nepoznam osobne nikoho, kto by mal v Ruzinove lekara, takze sa tazko rozhoduje 😅

vikusjk
14. feb 2012

@adelaine no citam same pozitiva zatial na tu Zborilovu 😉 Juj len teda dufam, ze nebude mat plno... Nas trosku strasi porod pred terminom, tak by som chcela uz tak buduci tyzden sa s nejakym pediatrom dohodnut, nech nemusim potom na poslednu chvilu zhanat...

adelaine
14. feb 2012

@vikusjk mas pravdu, tazko hladat...ja som sla tiez podla dobrych referencii a popalila som sa...
nechapala som, ked ma Dzuppova tolko dobrych ohlasov, ze spravi taky preslap 😠 no nevadi...
budem Ti drzat palec, nech najdes pre svojho drobceka toho spravneho pediatra 😉

andy1206
17. feb 2012

@adelaine ahoj. mozem sa opytat kam teraz chodite?
mi zo zaciatku tiez velmi spokojni, ale posledne 2mesiace sama nespokojnost :(

adelaine
17. feb 2012

@andy1206 mudr. Zborilova v ruzinovskej poliklinike, ale ako som uz vyssie pisala, mam pocit,
ze ma plny stav

monky978
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vavrenka
12. júl 2012

@monky978
@adelaine
@abbie
kocky, ja k dr.dzuppovej chodim s amlou a mam velmi zmiesane pocity.. raz sa zachovala velmi profesionalne a druhy krat velmi neuspokojivo. hej, je mila, ale to asi u lekarky nie je vsetko.. kam teraz chodite s detickami a kvoli comu ste odisli? ja zacinam tiez zvazovat odchod, mam pocit, ze pani doktorka urobi vysetrenia aj posle k odbornikom, ale az na vyslovny navrh/ziadost ordica. ja ocakavam, ze lekar je kompetentnejsi ako rodic a on ma na dat navrh a rodic schvalit 😅...

monky978
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vavrenka
13. júl 2012

@monky978 ja som tiez endala zaockovat - ale to radsej, ak tak do IP, tipujem, ze ten lekar z DNV ma iny postoj k ockovaniu. vedela by si mi napisat do IP jeho meno a skusenost s nim? inak, vcelku suhlasim s tvojimi skusenostami, mam podobne.. som nevedela, ze sa zaobera aj homeopatiou..

iffka2002
15. júl 2012

doktorka Dž. je sice velmi mila, ja som k nej chodila s mojou dcerou od narodenia asi 8 mesiacov, pricom zanedbala velmi zavazne ochorenia dcery- psychomotoricku mentalnu retardaciu, zly zrak, zapal obliciek.. Neskusena doktorka.. urcite nedoporucujem!!!

monky978
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinkat33
23. sep 2012

@babulka123
Nechapem ako tu niektori rodicia pisu ze mila,usmievava velmi dobra doktorka. ze je mila a usmievava neznamena ze je dobra,ze je odbornicka,ano to ze vie a pozna vsetky druhy sprejov,tabletiek,...cista komercia,ale o odbornosti pochybujem. Nas syn mal viac mensich problemov,ktore som s nou riesila osobne alebo cez telefon,nechutenstvo,nechcel vobec jest,mal teplotu,hnacky,kozne problemi,velke tvrde brusko,povedala mi vzdy ze to je ok a ze je to asi normalne ale nic viac pre to aby prisla na pricinu nic viac neurobila. Ked som isla k druhej doktorke hned na prvy pohlad mi povedala ze nas prcek je moc bledy a po ohmatani vedela kde je problem.Nas vtedy 9 mesacny syn mal obrovsky nador na peceni,potom uz aj ja ako laik som mu ho pri ohmatani nahmatala,co ona robila xkrat a nic nenasla.Ak by som dala na nu,nas syn by uz teraz nezil.Vdaka inym doktorom nastastie vsetko dobre dopadlo ale nie vdaka nej. Neodporucam!!!!!!

tinkat33
23. sep 2012

@zuzuka2007
Nechapem ako tu niektori rodicia pisu ze mila,usmievava velmi dobra doktorka. ze je mila a usmievava neznamena ze je dobra,ze je odbornicka,ano to ze vie a pozna vsetky druhy sprejov,tabletiek,...cista komercia,ale o odbornosti pochybujem. Nas syn mal viac mensich problemov,ktore som s nou riesila osobne alebo cez telefon,nechutenstvo,nechcel vobec jest,mal teplotu,hnacky,kozne problemi,velke tvrde brusko,povedala mi vzdy ze to je ok a ze je to asi normalne ale nic viac pre to aby prisla na pricinu nic viac neurobila. Ked som isla k druhej doktorke hned na prvy pohlad mi povedala ze nas prcek je moc bledy a po ohmatani vedela kde je problem.Nas vtedy 9 mesacny syn mal obrovsky nador na peceni,potom uz aj ja ako laik som mu ho pri ohmatani nahmatala,co ona robila xkrat a nic nenasla.Ak by som dala na nu,nas syn by uz teraz nezil.Vdaka inym doktorom nastastie vsetko dobre dopadlo ale nie vdaka nej. Neodporucam!!!!!!