Očný lekár - Žilinský kraj

elefanto
20. sep 2017

Prosím poradte mi očného lekara Martin Žilina, ktorý by nás zobral. V Martine nula bodou, ešte ostáva Žilina. Dcérku bolí hlava uz dva týždne, nik ju nie je schopný vziať, že dajte jej paralen!!Každý deň mi plače kvôli hlave.V Mt moc možností nemáme,Budinský ten jej nedokazal zistiť že je tupozraká,Kollárova tiež ako odborník hrúza (tá nezistila u malej pacientky že je na jedno oko uplne slepa ☹ a ostatní dlhé čakacie doby. Čo ale dovtedy??? Už som bezradná 😢 Dakujem

evkakorcek
20. sep 2017

@elefanto Ahoj. Skús zavolať Mudr.Strnadová Zuzana (je to detská očná), snád ešte bude brať nových pacientov a skús aj popísať problém, že je to celkom urgentné, alebo si vyypýtaj od pediatričky výmenný lístok pre urgentné vyšetrenie - to by nemal byť problem. Ja ked som mala problem s jedným okom, a prisla som k ocnej s vymenným lístkom, zobarala ma ešte v ten den. síce som čakala tri hodiny ale zobrali ma.
A ked nepomôže tak už iba skúste sukromné očné ambulancie.
Inak držím palce, aby dcerke vedeli hned pomôcť.

elefanto
autor
20. sep 2017

Evi, dakujem. Nemozem sa tam dovolat. Volala som Dr Zeleynikovej, tam ma odbila nech si hladam dr v MArtine!!U d Sedlakovej sestricka zlata ale najskor na november!! a to uz vobec neberu deti. Toto je zufalstvo.

butyha
20. sep 2017

@elefanto
ahoj, sukromna klinika (Zilina, vedla Vural-u), ale doktorka je naozaj odbornik, super pristup, ma aj ocne CT-cko...

http://www.doftall.sk/

elefanto
autor
20. sep 2017

@butyha sukromne centrum mame aj tu Uvea, uy som ju objednala len suma 40.-€ 😈 nuz ale nevyberiem si. V Ziline u troch som skusala, nula bodov ☹
Dakujem vam

butyha
20. sep 2017

@elefanto
Pravda, lacne to nie je :| Tak ale co by clovek pre dieta neurobil.
Na druhej strane tie ceny osobne chapem - vybavenie takej kliniky stoji strasne peniaze :/

evkakorcek
20. sep 2017

@elefanto To je jedno kolko zaplatíš, ide o zdravie tvojho dieťaťa. Ja som u sukr. zubara pre syna platila 80 eur iba za prehliadku. cize 40 eur to je nic. Ak vás zoberu v nejakom dobrom termíne 🙂 Prajem veľa zdravia 🙂

deti95060810
20. sep 2017

UVEA Vrútky, alebo v Žiline Zelníková je super, ale malých pacientov už asi neberie....