Odborník z východného Slovenska, ktorý otočí bábätko v brušku

21. apr 2021

Dobrý večer prajem, prosím vás nie jentu niektorá co jej otáčali bábätko v brušku? Som 34 TT a nechcem cisársky rez chcem rodiť, som prvorodicka a chcem rodiť proste.... Alebo co robiť aby sa bábätko pretocilo... Alebo je tu mamička co rodila v PO alebo v KE a KP?

sejbipi
21. apr 2021

No ja osobne o východnom Slovensku fakt netuším, ale viem, že v Trenčíne to robia 🙂

evkamotka
22. apr 2021

Otocili mi, ale na zapade. Poinformuj sa vo velkych nemocniciach. V ba otocia v ruzinove aj u kocha

oli18
22. apr 2021

Miliony rodiciek rodilo dieta KP a prezili. Zvladnes to aj ty. Ja som rodila 4 kg dceru pred rokmi, ked nebolo sono a dopredu to nevedeli zistit. Skor by som sa bala otacania.

vevesh
22. apr 2021

@oli18 zas taky bezpecny porod to nie je. Chlapci idu zasadne cisarskym kvoli poskodeniu semennikov. U dievcat je mozme KP porodit, prvorodickam sa velmi neodporuca. Ja ti gratulujem, ze si zvladla porodit. Ja mam v okoli len pripady, kde KP nedopadlo dobre- ci uz pre rodicku alebo pre dieta. Ja som sa rozhodla pre cisarsky.
Pre autorku- podstupila som otacanie, ale nepodarilo sa im dieta otocit. Je to fyzicka manualna, dost bolestiva zalezitost. Ja osobne druhy krat to uz nepodstupim. Ale co mi pomahalo bolo prirodna liecba akupunkturou . Skus pogooglit prikladanie dymiacej cigary k malickom na nohach (ide o suche teplo a akupunkturny bod) a da sa to krasne doma robit. Ma sa to robit 4-6 tyzdnov pred tp. Ja som zacala neskoro, takze sa nepodarilo dieta otocit.

tani777
22. apr 2021

Napis mi spravu,viem o jednom 🙂

jaskolka
22. apr 2021

V Starej Ľubovni, primár Kožuškanič to robí. Veľmi príjemný, citlivý doktor s ľudským prístupom, odporúčam 🙂

oli18
22. apr 2021

@vevesh ak by mi dali vtedy na vyber, rozhodla by som sa pre cisarsky.