Pediater - detský lekár Bratislava. Poraďte

maaja
8. jan 2007

Ahojte maminky, chcem sa spýtať - koncom marca sa mi narodí bábetko a neviem si rady s výberom pediatra. Viete poradiť / odporučiť ? Zaujíma ma Bratislava. Pozná niektorá Mediferu ? A čo Ružinov ? Dakujeeeeem 🙂

titkovamiriam
8. jan 2007

Mediferu poznam,ortopeda a detsku neurologicku-super pristup 😉 .Su tam mile setricky a naozaj spickove vybavenie.Pediatricku mam pri bidlisku,no keby som nebola s nou spokojna chodila by som do medifery.

leila
8. jan 2007

ahojte 🙂 viete poradit dobreho pediatra v dubravke? dakujem 🙂

emjee
8. jan 2007

leila o nejakej pediatricke v dubravke sa pise v tejto teme https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

o medifere https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ikke
8. jan 2007
vandas
16. feb 2007

maminky, poznate dobreho pediatra/icku v IV. obvode v BA? Myslim tym lekara, ktory ma snahu liecit komplexne a pripusta (idealne vyuziva)aj ine formy diagnostiky a terapie ako je "zapadna" medicina?

kako
20. mar 2007

🙂 Ahojte maminy, viete mi poradit nejakeho dobreho pediatra v Kosiciach. 🙂 V maji cakame babenko a kedze nepochadzam z Kosic nemam prehlad. dakujem vam. 😎

pietra
22. jún 2007

Ahojte. Neviem sa rozhodnut, k akemu pediatrovi ist a termin porodu sa uz blizi. Kamoska mi radila jednu lekarku na Lotyšskej. Jej ju odporucili nejake zname. Ona je s nou zatial spokojna, ale neviem, ci je to doveryhodne meritko, kedze s nou zatial bola len 3x. Este som uvazovala na Mediferou. Bola som sa tam pozriet, sestricky mile, cakaren uplne ukazkova, paci sa mi, ze sa clovek dopredu objedna a nemusi cakat. Ale vadi mi, ze by male muselo byt prihlasene v poistovni Dovera a na tu som zatial pocula viac negativ ako pozitiv. Tak stale zvazujem, ci ta Medifera alebo lekarka na Lotysskej, alebo niekto uplne iny. Viete poradit?

zuzanka303
25. júl 2007

Ahojte.Prosim o radu, o 3 tyzdne cakame potomka a nemam ani sajnu o pediatroch, ktoreho si vybrat!!! Byvame na Ostredkoch v Ruzinove{Meteorova ul.} a Poliklinika sa nam zda dost daleko. Dakujem velmi pekne za odpoved!

veverica
25. júl 2007

ahojte, poradi nejaka mamina dobreho pediatra v Karlovej vsi,alebo Dlhych Dieloch?
Dakujem

tigri
28. júl 2007

ja mozem vrelo odporucat moju pediatricku dr. Zemberovu z Podunajskych Biskupic 🙂

ale na kazdy mesiac berie limitovany pocet pacientov, takze sa k nej treba prihlasit dost dopredu...

sylvie
28. júl 2007

ja mozem odporucit Dr. Valdnerovu z Devinskej novej vsi.. je super.. viem ze k nej chodia maminy aj z mesta aj z ruzinova..

tamarka
30. júl 2007

odporucam MUDr. Jelu Solarovú, Trenčin - najsuprovejsia pediatricka

evka26
30. júl 2007

Ahojte poznate dobreho pedietra na Kramároch? 🙂

dika
30. júl 2007

odporucam MUDr.Tatianu Novakovú, je v detskej poliklinike na Kramaroch.

jancia
11. jún 2008

ahojte vie mi niekto poradit pediatra na Strecnianskej v Petrzalke? dakujem 😉

kucierka1
11. jún 2008

jancia, hned pri Strecnianskej na terase, Znievska 1-3 je velmi dobra pediatricka Mudr. Zahradnikova, sme s nou maximalne spokojni 😉

lillian
1. jan 2009

ahojte, a co pediater v Raci alebo v Krasnanoch? Nema niekto skusenosti? Dakujem.

bubatinko
1. jan 2009

v ruzinove som chodila s mojim starsim ku Dr Absolonovej na Babuskovej 2, velmi profesionalny pristup mila ku detom v ordinacii s nou robi aj jej dcera tiez velmi mila a dobra pani doktorka ale odstahovali sme sa z BA trosku dalej a zmenili sme dr. ale keby nie stahovania tak ju nemenim... aj kamoska je s nou velmi spokojna tiaz som jej ju odporucila

tonicka
1. jan 2009

aj ja som s nou velmi spokojnaaa, mysli Mudr. Džuppovu, to je dcera Mudr. Absolonovej... sama ma 3 detičky, ja k ne j chodim z Biskupic, ale chodila by som od hocikiaľ 🙂

smejko5ka
20. jan 2009

bubatinko, tonicka - obe su v ruzinovskej nemocnici?

emjee
1. feb 2009

terezka044 • 31. jan 2009 o 11:35
Ahojte 🙂
Chcela by som sa vas opytat ake mate skusenosti s pediatrami v Bratislave - ci ste vyskusali viacerych, co vam (ne)vyhovovalo... chcela by som nejakeho najst este predtym, nez sa narodi babo (som v 21tt). Ja som z Petrzalky, ale moze byt z akejkolvek casti BA, auto nie je problem, hlavne je, aby bol dobry, dalo sa s nim dohodnut, nebol z tzv "Starej skoly" a bol ochotny spolupracovat v kazdom pripade, ak to bude mozne.
Ake mate skusenosti?

Za vsetky odpovede budem velmi vdacna 🙂))

Tereza

saska.t • 1d • 31. jan 2009 o 11:59
V petrzalskom klasickom stredisku vedla DK zrkadlovy haj myslim ze je to rovniankova ul ordinoval Dr. Jajcaj bol fajn aj ked zo starej skoly ale napredoval,vzdelaval sa, dnes moze mat tak 55r. tak sa tam skus informovat ci tam este je, velmi prijemny pan s velkym humorom

terezka044 • 31. jan 2009 o 17:18
pozriem sa na to vdaka, zevraj aj niekde pri drazdiaku je dobra teta 🙂

rovni • 1d • 31. jan 2009 o 17:47
my sme spokojni s Mudr. Špánikovou v zdrav.stredisku na Fedinovej
www.detskalekarka.sk

terezka044 • 31. jan 2009 o 17:49
a aka bola prva navsteva? prisli ku tebe domov ci ty si dosla tam?
riesili ste veci ohladom kojenia, poradili ti alebo nebolo treba? objednava sa tam zadarmo na hodinu alebo za to platis, a prichadzaju novorodenci do styku s chorymi detmi? (mali by byt oddelene cakarne,alebo pre novorodencov vyhradene casy).??
vdaka🙂

tonita • 1d • 31. jan 2009 o 18:45
MUDr. Adriana Borosova- super zena, matka, pani doktorka.Super!!!Je sice na Mytnej.Na prvu navstevu chodi k novosovi
je velmi empaticka ochotne poradi...Inak nedava hned dieetatku ATB ale hlada sposob ako sa im vyhnut. Velmi si ju chvalime

babulka • 1d • 31. jan 2009 o 19:48
terezka, mozem doporucit MUDr. Evu Gibalovu, ordinuje na Strecnianskej. Zarucene nie "stara skola", aj ked nie je mlada baba. Teda mlada duchom ano Po narodeni maleho som sice isla k nej, ale mala som dvojhodinovu prednasku od kojenia cez Vigantol, teplota, lieky.... Ale da sa ist za nou aj pocas tehotenstva a dohdnut sa snou, vtedy si ta objedna mimo ordinacnych hodin a zadarmo. Novorodenci (ak mas na mysli skutocne novordencov, co je teda do veku 28 dni) ani ine deti, ktore idu len na prevenciu alebo ockovanie necakaju spolu s chorymi detmi, lebo ma vyhradene poobednajsie hodiny na prevenciu. Ak je dieta chore, caka normlane v cakarni, aj ked stalo sa mi, ze maly mal soplik a mal vtedy nejakych 7 mesiacov a zobrala nas prednostne.
ATB predipsuje iba v opodstatnenych pripadoch, ma v ambulancii CRP pristroj

marcelaz • 31. jan 2009 o 20:20
Ja chodim s dcerkou k Dr. Bakalarovej na Zaporozskej ul., je to v Petrzalke, velmi mila a dobra doktora, ma velmi rada deti, vie ich aj privinut a povenovat sa im, ked je babo vystresovane....ma okolo 50 rokov.

marcelaz • 31. jan 2009 o 20:28
A zabudla som, ta pani Dr. Bakalarova, na prvu navstevu pride k Tebe domov. Tiez ma vyhradene navstevne hodiny pre poradnu.

rovni • 1d • 31. jan 2009 o 20:40
Dr.Spanikova prisla na prvu navstevu k nam-vsetko ochotne povysvetlovala,ako sama hovori,deti do jedneho roka su u nej VIP pacienti-nic neplatia-ak treba pride aj domov bezplatne-my sme zatial nepotrebovali.
na poradnu objednava na urcitu hodinu-ma na to vyhradene ordinacne hodiny,ale kedze je tam viac lekarok na jednej chodbe,v cakarni sa vyskytnu aj chore deti-nie je to nejako oddelene

euphoria • 1d • 31. jan 2009 o 21:22
Ma niekto z vas skusenosti s Dr. Horakovou z Ruzinova??? Bola by som vdacna za akekolvek odpovede

majkas • 19tt • 31. jan 2009 o 21:34
ahojte,

ja som tiez z Petrzalky a strecniansku mam najblizsie.
babulka - dik za tip, pozrela som na www.zzz.sk a vyzera celkom v pohode. Dokonca este aj podla rajonu tam patrime A nevies, ze ak by som chcela ist este pocas tehu, tak kedy asi? Predpokladam, ze teraz to asi velky zmysel nema, lebo pozabudam

majkas • 19tt • 31. jan 2009 o 21:35
a tip od tonity - tiez mozem odporucit, Dr. Borosova prevzala ambulanciu na mytnej po nasej VS lekarke, takze som k nej chodila zopar rokov, kym som sa neprehlasila k dospelackemu lekarovi a ako clovek je super.

Len na mztnej je problem s parkovanim, ako vsade v centre, tak mi to pride malinkym babom dost komplikovane

terezka044 • 31. jan 2009 o 21:49
odporucanie na pani Evu Gibalovu som tu uz tusim videla niekde, vyzera byt fajn.
Inak som velmi rada, ze v Bratislave a aj teda v petrzalke je tolko skvelych pediatrov - pocuvam len same katastrofalne pribehy, moja detska lekarka (tiez na zaporozskej) je teda dost hrozna, a ta sestricka je uplne mimo

xixi7 • 479tt • Včera o 00:37
A kedy ste boli za pediatrom prvykrat? Boli ste sa dohodnut vopred pred porodom, ci vas lekarka zoberie?

valka
9. feb 2009

dievcata, neviete mi poradit pediatra niekde v starom meste/kramare? potrebovala by som lekarku, ktora je naklonena prirodzenej starostlivosti o babatko...(chcela by som rodit raz ambulantne, a preto by som potrebovala lekarku, ktora by bola ochotna sa postarat od zaciatku o novorodenca)

katinka201
12. feb 2009

Ahojte mozte mi poradit dobreho pediatra bud v devinskej, lamaci alebo v zahorskej bystrici. Sme so stupavy, tak aby sme to nemali daleko. Dakujem

pikino
14. feb 2009

ahojky maminy,

chodite niektora s drobcom do euromedixu na prievozskej? zaujimalo by ma ako riesa starostlivost novorodenca
do 24 hodin od prichodu domov.diiiiik.

hanulka_k
10. mar 2009

Ahojte maminy,

prosim vas o odporucenie dobreho pediatra v BA I. "tonita" chvalila Mudr.Adrianu Borosovu z Mytnej, este nejake dobre ohlasy na nu?
prip. nemate niektora skusenosti alebo referencie na Mudr.Grmanovu alebo Mudr.Laurincovu zo Spitalskej 47 - to by som totiz mala najblizsie 🙂

dik!

habibi78
10. mar 2009

Ružinov, MUDr. Macúchová, veľká spokojnosť....

claudinka
11. mar 2009

hanulka_k ja som chodila este do minuleho roku k MUDr. Grmanovej a ked bola niekedy pn, tak som isla aj k MUDr. Laurincovej, obidve su vyyborne, bola som u nich vlastne 20 rokov, pred porodom som zmenila Grmanovu, vsak nemozem chodit k detskej 😉 ale urcite odporucam.. a kedze som byvala ulicu odtial, tiez som sa tesila, ze su tak blizko..

anet1
11. mar 2009

ahojte poradte pripadne odporucte dobreho detskeho pediatra v Nitre. najlepsie v centre, ak nie tak moze byt aj poliklinika chrenova resp.klokocina.dakujeme

claudinka
11. mar 2009

ahoj anet, to musis pohladat v inej teme, tu sa to tyka Bratislavy 😉

zicherka
12. mar 2009

Ahojte, poradite mi niekoho v Podunajskych Biskupiciach? Tigri odporucila dr. Zemberovu, nemate nejake blizsie info?