Pediater v Pertžalke. Poraďte

natana
7. júl 2008

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. chcela by som si nájsť iného lekára pre deti a neviem koho mám osloviť, či by nás vzal. Prosím ak máte skúsenosti s lekármi na Strečnianskej alebo Znievskej napíšte. Budem veľmi rada ak sa ozvu spokojne ale aj nespokojne mamičky, lebo ja som už bezradna, lebo ta naša lekárka tušim za nič nestoji a už nechcem riskovať zdravie mojich detí.
Dakujem za každy príspevok

zzzuzzz26
7. feb 2016

Dakujeme pekne, nakoniec sme vybrali Saskovu tak dufam ze bude dobre 🙂

zuzulik236
4. mar 2016

@zzzuzzz26 ahoj na sustekovej jednoznacne mudr cerna niekolko lekarov (dokonca aj pediatrov) mi povedalo ze lepsieho pediatra nepozna 🙂 len je dost problem sa tam dostat neviem ci momentalne berie novych pacientov skus sa opytat... hlavne nedava atb pri kazdom kychnuti ale ked ich ozaj treba a ak mas zaujem tak sa pani dr venuje aj homeopatii ( a je v tom ozaj dobra) ale nasilu ti ju nukat nebude.. nikdy som ju nestretla ofucanu vzdy je velmi mila ochotna a v dobrej nalade s usmevom - radost k nej chodit....

zzzuzzz26
4. mar 2016

@zuzulik236 boli sme sa pytat aj u nej. Bola fakt velmi mila a ochotna. Lenze neni miesto. Mamicky ktore budu rodit v juny uz teraz si ju poistili takze bohuzial nas uz nezobrala. Ale povedala ak mame zaujem kludne mame skusat castejsie ze mozno sa uvolni miesto

zuzulik236
4. mar 2016

@zzzuzzz26 ahoj ak si ozaj potrpis na kvalitneho lekara tak urcite skusaj my sme cakali 7 ci 8 mesiacov ale dockali sme sa... ak ti povedala kedy by si sa mohla stavit urcite sa jej chod znova opytat a pripomen sa ze uz si sa predtym u nej pytala... drzim palceky 🙂

katuliacik
4. mar 2016

@zuzulik236 len ta nie, pokial si nezaplatis extra starostlivost tak tam budete hodiny cakat a deticky z penty a j&t vas budu predbiehat

je to sice rodinna znama, nasi jej robili uctovne a danove poradenstvo ale neter tak zanedbala ze skoncila so zapalom obliciek na antolskej....

zuzulik236
4. mar 2016

@katuliacik tak k tomu sa nemam ako vyjadrit ja mam zatial len dobre skusenosti a neplatim si ziadny nadstatndard je pravda ze obcas je tam dost dlhe cakanie zatial to nebol ziadny extrem tak do 30 min max. nevsimla som si ze by niekto niekojho predbiehal su jedine pripady ktore maju absoutnu prednost ale ale to ze dieta do 1 roka s horuckou nad 39'C alebo novorodenca zoberu pred niekym kto ma trosku sopel alebo obcas pokasliava sa mi zda z ludskeho hladiskavsetkych normalne zmyslajucich matiek pochopitelne predtym sme chodili k inej dr ktora je o par dveri vedla nikdy tam nikoho nebolo na cakanie ale nasa byvala pani dr by mi s cistym svedomim a vedomim zaockovala dieta so zapalom stred.ucha s tym ze to si moja dcera iba vymysla (nikdy nepochopim ako si moze kojenec vymysliet zapal stredneho ucha???) keby sme netrvali na tom aby nas poslala na orl tak neviem ako by sme dopadli... a to nebo nas jediny pripad...

katuliacik
4. mar 2016

@zuzulik236
Sestra tam chodila s 2 detmi. Ked tam prisli viackrat do mesiaca s teplotou sa ich pytala ci nemaju pokazeny teplomer.

Ked siel svagor ku koncu mesiaca po kartu co bol piatok a v pondelok novy mesiac tak hrozne nechcela kartu vydat....5 eur ci kolko je za kapitaciu? Smiesne.....

zuzulik236
4. mar 2016

@katuliacik neviem ci by nechcela vydat karu lekarka ktorej sa na jedno uvolnene miesto hlasi asi 10 matiek co k nej chcu chodit... neie som si celkom ista ci piseme o tej istej lekarke... lebo takych ako pises tam je hned niekolko k jednej z nich som s malou dost dlho chodila aj ja.... ale to je asi vsetko vec nazoru... poznam vela matiek co k nej chodi a zatial si jjedina co sa stazuje.... takze neviem co si o tom mysliet.. jasne je aj dost matiek ktore ak pri kazdom kychnuti nedostanu aspon dvoje atb tak je lekar k nicomu ale to je ina tema snad... pekny den ti prajem 🙂

sisisu
16. sep 2016

Ahojte, rada by som trochu obnovila tuto temu. Mam termin zhruba o mesiac a tak by som si velmi rada nasla pre malu nejaku dobru pediatricku. Najblizsie mam zdravotne stredisko na Strecianskej, preto by som rada mala niekoho tam. Ale zo vsetkych lekarok co tam su, sa tu da viac docitat len o Gibalovej. ☹
Tak chcem poprosit ci by ste nevedeli niekto poskytnut nejake blizsie info aj o ostatnych lekarkach - Kochanova, Kucerova, Jagerova, Bartekova, Kundrakova?
Za akekolvek info budem velmi vdacna.

sisisu
19. sep 2016

Ahojte, prosiiim, to naozaj k tym ostatnym lekarkam na Strecianskej nikto nechodi? Nikto nema ziadne info k ani jednej z nich? Lebo mne by to naozaj velmi pomohlo ☹
Dakujem

elean
19. sep 2016

kamoska chodi k jednej, spytam sa jej na meno

alenkam.
19. sep 2016

@sisisu ahoj, ja chodim k mudr. Jagerovej, vytazena neskutocne, bezne cakame v cakarni aj 2-3h, hoci prideme uz polhodinu pred zaciatkom ordinacnych hodin. Som z toho uz zufala. Dovolat sa pre vysledky je tiez na dlho. Prednost maju deti do 1r (co bolo super) a znami, co az take super nie je.. 🙂 ale ma 2 ordinacie, cize prevencie robi inde, mimo cakarni plnych chorych deti, podla mna je aj odborne super. Lenze kedze mame deti chorlave a sme tam kazdy mesiac, to cakanie mna zabija a v robote s tym je uz tiez problem. U gibalovej je to cakanie tiez rovnako, zvykli sa zastupovat, ale to sa stalo, ze ta aj nevysetrili, takze sa aktualne zastupuje s mudr. Bartekovou. Mala som tu cest 2x a nemam sa na co stazovat. A myslim, ze mudr. Jagerova uz novych ani neberie...len spadovych a surodencov ... tak to bolo pred 3r. Drzim palce pri vybere...

sisisu
20. sep 2016

@alenkam. Ahoj, dakujem velmi pekne za odpoved. Jagerova bola moja prva volba, lebo nakoniec mi ju aj jedna znama odporucila. Ale bohuzial som ju vcera skusala kontaktovat a povedali ze neprijimaju novych pacientov, iba surodencov uz sucasnych pacientov. Takze budem musiet skusit niekoho ineho. ☹
A o tej Bartekovej nahodou nevies nieco viac? A ma spolocnu ambulanciu s Kundrakovou? Lebo podla toho co sa da najst na nete to vyzera, ze maju spolocnu ambulanciu - co si neviem celkom presne predstavit ako funguje.
dik

alenkam.
20. sep 2016

@sisisu oni sa striedaju, rovnako ako sa strieda Jagerova so Sipovou. Neviem ako to maju delene, ale chodia k nej deti z triedy mojich deti a mamky su spokojne, rovnako ako ked som tam bola ja s mojimi pocas zastupovania mudr. Jagerovej. Len si dobre pozri ako ma ordinacne hodiny, vzdy ma zaraza ten napis, ze tam musis byt najneskor hodinu pred koncom ordinacnych hodin, tak ale vsetko je o zvyku podla mna....

sisisu
21. sep 2016

alenkam, dakujem velmi pekne za odpoved. Ale bolo by super, keby vedel niekto poskytnut este trochu viac informacii o doktorke Bartekovej a Kundrakovej - akym stylom sa vlastne striedaju a ci ma kazda svojich vlastnych pacientov, alebo maju spolocnych? A tiez by ma velmi zaujimalo, ze ci maju nejak oddelene bezne ordinacne hodiny od poradne pre novorodencov? Lebo na internete som takuto informaciu nikde nenasla.
Prosim ak niekto viete nieco viac, tak sa ozvite.
Dakujem

silviagm
27. sep 2016

Nemáte niekto skúsenosti s doktorkou Kučerovou na Strečnianskej? Ďakujem

valdimiriana
24. okt 2016

Ma niekto prosim skusenost s mudr. Kucerovou na Strecnianskej?
Dakujem

valdimiriana
24. okt 2016

A pripadne este s Mudr. KOchanovou tiez na Strecnianskej, dik

jolly84
27. okt 2016

@katuliacik fiha, Pani Doktorku poznám 35 rokov, este som k nej chodila, ked mala amb v paneláku.....ako dieťa som bola často hospitalizovaná, každú stredu bola pri mne. Je to môj anjel strazny. Akonáhle som bola tehu, bola moja jediná voľba.......samozrejme, že mi vzala dieťa. Preto mi je úplne cudzie o čom pises....minimálne 15 rokov musí este pracovať ))))) myslím, že v žiadneho pediatra nebudem mať takú dôveru........

valdimiriana
28. okt 2016

Jolly84, o ktorej pani doktorke pises?

jolly84
29. okt 2016

@valdimiriana mudr. Cerna

barbi89
15. nov 2016

@valdimiriana ahoj, prosim ta ktorú lekarku si nakoniec vybrala? Ja som dnes volala s Kochanovou pretoze ostatne neberu. Nemas niake info o nej? Dakujem

valdimiriana
15. nov 2016

Ahoj, akurat mi hovorila kamoska, ktora k nej chodi s malym, ze je velmi spokojna. Takze, ak berie, idem jej volat

zuzkat1
15. nov 2016

@petra71alex gibalova preco nie? Ja tam mam obe deti a som max spokojna..uz inde nejdem ani keby co bolo..doterajsi zastup bol vzdy katastrofa

barbi89
16. nov 2016

@valdimiriana vcera som s nou volala a berie, tak skus. A dakujem za info

zuzka190
19. dec 2016

@pingula presne tak..ja som k nej chodila od naridenia a ako rocnej mi nezistila obojstranny zapal pluc..3 tyzdne ma napchavala atb a vzdy nove..pokial mama nezavolala sanitku a lekar v nej ma popocuval a hned zistil ze mam obojstranny zapal pluc..tak ŠPANIKOVA URCITE NIE!!!!svoju dceru som dala k mudr.Bartekovej a neviem si vynachvalit..odporucam

pingula
20. dec 2016

@zuzka190 no uz mam vytipovane lekarky a p. Bartekova je medzi nimi len neviem ci este berie deti :( l

zuzka190
21. dec 2016

@pingula no uz aj ledva mna zobrala..ale skuus..a uvidis..velmi dobra Mudr.😉

barbi89
21. dec 2016

@pingula mne Mudr.Bartekova povedala ze uz nebere nove deti, ze ma strasne vela.

pingula
21. dec 2016

@barbi89 dalo sa cakat dakujem