• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte pediatra v Prešove

22. júla 2016 
@domeli ja tiez citam reku ta kolko r ma ? :grinning: :grinning: ale stava sa
inak s tou poradovou fakt nic nic nevie?
21. feb 2012 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolinkamaminka a prosím ťa, ona je kde presne? my sa sťahujeme na trojku, tak zisťujem, kto tam je dobrý....
15. mar 2012 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivkaivka a prosím ťa, kedy k nej chodievate? normálne počas ordinačných hodín či len v čase poradne?
15. mar 2012 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adika_pl och jooj no tak to netusim ako by som ti popisala, ja nie som povodne z PO a nas tam vzdy vozieva moj drahy..ale je to v takom zdravotnom stredisku , je tam vela doktorov, lekaren, nejaky obchod tusim a vsetko pod jednou strechou. dnes som u nej bola davat dcerke prepichnut uska na nausnicky a zase u mna stupla, s tym pristupom k detickam a celkovo..velmi ju mame radi :slight_smile:
15. mar 2012 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolinkamaminka ale nie je to len tak medzi bytovkami, že? ja už asi viem, kde je to. jednu zastávku od nás... pýtam sa preto, že aj vedľa našej bytovky je detská. ale vraj nejaká staršia, ktorá má ísť do dôchodku. tak nechcem na pár mesiacov len k nej... vdaka. pomohla si mi :slight_smile:
15. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. mar 2012 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adika_pl , chodíme kedykoľvek, no najlepšie hneď z rána, nie je veľa ľudí.
16. mar 2012 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ma niektora skusenosti s pediatrom - homeopatom MUDr. Jozefom Bamhorom?
12. jún 2012 o 07:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evicka_po prosim ta a kde sidli???
12. jún 2012 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubotice
12. jún 2012 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evicka_po aha len ma zaujimalo kde sidli lebo je homeopat
12. jún 2012 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pediatra ste si dohadovali este pred porodom (osobne, tel.), alebo ste v nemocnici nahlasili rovno toho, ku ktoremu ste chceli ist?
17. júl 2012 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poznáte aj Dr. Benčičovú ? alebo koho by ste odporucali, npr. na Sekčove( Dr. Baláž) alebo aj niekto iny..? nevieme sa nejako rozhodnut...dik :slight_smile:
11. sep 2012 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie6 mi mame dr.balaza a je perfektny
12. sep 2012 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zvonkohra a nevieš či prijíma nových pacientov? má veľa ľudí? dlho sa u neho čaká..? :sweat_smile:
12. sep 2012 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie6 vezmu vas urcite sestricka aj dr zlatucky ....necaka sa dlho urcite menej ako vedla
12. sep 2012 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zvonkohra ak ste spokojné tak som rada, že vieme niečo bližšie, ďakujem za info :wink: asi bude najlepšie tam zájsť osobne...
12. sep 2012 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annie6 to urcite
12. sep 2012 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, prosim, poradte mi fakt dobreho pediatra v PO, najlepsie sekcov, svaby. Ked tak citam diskusiu dozadu, zvazujem Dr. Balaza, ale nechcem sa unahlit a dat sancu aj inym:slight_smile:. Rozhoduje samozrejme pristup lekara, sestricky, doba cakania atd.
14. nov 2012 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tina_ to by aj mna zaujimala taka lekarka ktora nie je taka proočkovacia zrejme si uz nasla hM?
29. sep 2013 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lolinkamaminka aj ja k nej chodim ale čakam čo bude najblizsie či ma neposle preč :D
29. sep 2013 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana82 prosím vás u lekárky Poradovej sa platí nejako extra za všetko? napr. odber krvi platí sa?...neviem či je súkromníčka alebo ako to je...a ešte jedna otázka ona ordinuje v stredisku Opál? ste s ňou stále spokojní..
15. okt 2013 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kandrea za odber krvi som neplatila, platila som zatial za ockovacie latky, za crp vysetrenia a viac za nic...ordinuje v stredisku ako vyjdete hore po schodoch dolava, pretoze vpravo ordinuje dr. Balogova. Ked boli deticky malinke, tak som bola spokojna, no v poslednej dobe uz nie som az taka spokojna.
15. okt 2013 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivana82 ďakujem veľmi pekne ja práve zháňam nejakého dobrého pediatra a neviem sa rozhodnúť...bývam bližšie pri stredisku opál ale aj na polikliniku nemám ďaleko tak asi pozisťujem kto ordinuje tam...resp. aj na šalgovíku som čítala že je dobrá Dr. no zase trepať sa hore kopcom to mi dá zabrať....no nič idem ešte hľadať..
15. okt 2013 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ja by som potrebovala poradiť nejakého pediatra kdekoľvek v Prešove, keďže mám len prechodný pobyt a to vo Fričovciach, myslíte, že nás zoberú hocikde?
1. dec 2013 o 19:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janka409 mozes kdekolvek viem ze tam od vas chodi vacsina ku kralikovej na svaby
3. dec 2013 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrý deň, chcela by som sa spytat na nazor mamiciek, ktore navstevuju MUDr.Čillikovu v Trafe na Sidlisku 3. Dakujem: )
1. mar o 07:54  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrý deň,
my chodíme k dr. poradovej, od narodenia, a sme maximálne so všetkým spokojný. so všetkým. ako s tým ako jedná s deťmi, aj s rodičmi a hlavne aj s liečbou.
5. apr o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, chcem sa opýtať, aký máte názor na dr. Poradovú?
21. júl o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja musím povedať na Dr. Poradovú len to najlepšie. Konečne niekto normálny a ľudský, povie, poradí, nerobí zo seba boha. My máme len tie najlepšie skúsenosti.
22. júl o 08:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok