Potrebujem poradiť s výberom detského očného lekára

heracleum
7. sep 2022

Ahojte, moja dcérka má silnejšie plusové dioptrie a väčší rozdiel v dioptriách medzi očkami. Preto hľadám dobrého detského očného lekára alebo kliniku, môže byť kľudne aj súkromná. Tiež chcem poprosiť mamičky, ktorých deti majú rovnakú očnú vadu aby mi napísali ako riešili očnú vadu vašich detí a ako sa to zlepšovalo alebo aké sú možnosti liečby. Budem rada ak sa podelíte so svojimi skúsenosťami s Dr, okuliarmi, šošovkami, operáciami...Ďakujem

terezka1947
7. sep 2022

@heracleum keď svojmu očnému nedôverujes,porád sa s iným. Okuliare sa nosiť musia,aby nevznikli horšie komplikácie. A operácie nie sú všeliek a pre každého. U detí sa oko vyvíja,čiže málokto do oka siahne operačné u dieťaťa,keď to nie je nutné.

heracleum
autor
8. sep 2022

@terezka1947 práve preto som písala že potrebujem poradiť dobrého očného lekára 🙂

kuba_art
13. sep 2022

môj brat aj moja priateľka chodia od detstva k MUDr. Zelníkovej v Žiline a ani jeden na ňu nedajú dopustiť brat má 28 a priateľka 24 a stále k nej chodia, ani jeden od nej nechce odísť napríklad priateľka sa bojí lekárov ale to je jediná doktorka, ktorej sa nebojí a je výborná odborníčka viem, že aj z priateľkinej rodiny sesternica tam chodila a ju daná lekárka aj operovala
čiže určite môžem odporučiť za oboch keďže tam chodia dlho a lekárka je to výborná a je práve zameraná na deti ale necháva si aj niektorých starších pacientov 🙂

adriannasvk
13. sep 2022

Ja so synom dochadzam do Uvea Martin.