• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého detského zubára v Trnave?

19. júna 2015 
Ahojte mamicky !!! Neviete mi niektora poradit dobreho detskeho zubara v Trnave ? Moja 6-rocna dcera potrebuje ist na preventivku a skontrolovat nove trvalky..... :slight_smile:
23. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime k sukromnikovi dr.luzakovi, je velmi citlivy k detickam, ma super pristup...ale tie ceny su o niecom inom, nic nepreplaca poistovna.
23. máj 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
ahoj melory...dakujem za tip...kde ma ordinaciu Dr. Luzak? je moc drahy?
23. máj 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodíme dr. jarošovej na polikliniku,sme spokojný už 4 roky :grinning: ,ale neviem či ešte berie pacientov alebo len zo svojho obvodu,nás si nechala aj po prestahovaní z trnavy :wink:
23. máj 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj my chodime k dr.Jarošovej.Nie sme ani priamo z TT.Trochu sme si pockali kym nas prijala ale stoji to za to.Zatial sme spokojni vsetci.Chodim k nej aj ja.
24. máj 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby, dakujem za vase tipy....v utorok sa chystam na polikliniku, tak skusim pozriet Dr.Jarosovu. Ahojte a este krasny zvysok tohto nadherneho slnecneho vikendu...
24. máj 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky....tak som sa vratila z polikliniky...bola som pohladat aj Dr Jarosovu, ale nezobrala nas, ze vraj nepatrime do jej obvodu....ani Dr Heribanova nas moc nechce, ze vraj len do septembra...a deti na ZDŠ Limbova a Gorkeho nemaju vlastneho skolskeho zubara....som max. znechutena a znicena, lebo som nic nevybavila.....Co mam robit????
27. máj 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka,aj ja som bola u dr Jarošovej odmietla nás vraj mám počkat kým pojde do školky a bude patrit pod nejaký obvod....čomu som fakt nerozumela......vo vedlajšej ambulancii povedali že det neberú.skúsila som dr.Haviarovú ale tá nás tiež nezobrala / je súkromníčka-asi nepotrebuje peniaze/ vraj nie sme je pacientami tak nemože zobrat naše dieta,tak sme sa rozhodli íst tiež k dr.Lužákovi,k nemu chodí celá naša rodina.....Je fakt super,aj sestričky sú úžasné...trocha drahý ale tie peniaze stoja za to .... :wink:
27. máj 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodíme bednárikovi od lukaskovho 10 mesiaca odkedy malému vyliezol prvý zub, a už sme boli aj druhý raz na preventívke, je super zubár a má na tom kresle aj monitor kde vidím čo mi robí (teda obrázok zubov sú tam plomby, vrtania) kolko to stojí ..... malý sa vždy unho povozí v kresle ale zuby mu ukáže uplne vždy čo nám doma iba ked sa mu chce
27. máj 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je vyslovene detský ale má aj deti :wink:
27. máj 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dr. luzaka ma niekto aj kontakt? nenasla som ho na nete... :frowning2: hodi mi ho prosim vas niekto do ip? VDAKA!!!!!
19. okt 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, prosim vas neviete mi tak orientacne priblizit Luzakov cennik? napr kolko stoji plomba? dakujem...
11. okt 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tiez by ma zaujimali ceny u Luzaka, aj u Bednarika a Jarosovej. Budem Vam velmi vdacna.
23. jan 2014 o 15:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, neviete, ako sa vola detska zubarka na prednadrazi? Dakujem :slight_smile:
4. jún 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme si dnes vyskusali p. zubara Luzaka.... je vyborny ozaj ale tie ceny???? Plomba stoji 80€... ja neviem ale je to podla mna hrozne vela... ci?
19. jún 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok